Страсбур — Монпельє
0+

Початок матчу: 05.02.23 16:00.

У восьмому турі паладини вирвали перемогу в домашньому матчі на четвертій компенсованій хвилині завдяки пенальті, 2-1. Саваньє оформив гол+пас. Норден міг наблизити господарів до вікторії ще наприкінці першого тайму, коли рахунок був 1-0, але його забитий м'яч скасували через офсайд. Расінг лише двічі потрапив у площину воріт. Синьо-білі відновили паритет на вісімдесят п'ятій хвилині, але не втримали нічийного результату.

Матч Страсбур — Монпельє дивитись онлайн, супротивники провели з початку 2000-х дев'ять зустрічей у Лізі 1 на Стад де ла Мено. Команда з Ельзасу здобула шість перемог. З 1996 року суперники розписали єдину мирову в сезоні 2017/18, 0-0. У чотирьох попередніх поєдинках команди обмінялися двома перемогами. Колектив із Гранд-Есту не пропускав у чотирьох з останніх семи домашніх ігор у цьому протистоянні. Расінг посідає шістнадцяте місце після першого кола (п'ятнадцять пунктів).

Клуб із Нижнього Рейну завершив дев'ять турів із нічийним рахунком, поступаючись за цим показником лише Реймсу. На своєму полі синьо-білі розчарували Ланс, 2-2, та Марсель, 2-2, а також дали бій Монако, 1-2. Страсбур не перемагав перед рідними трибунами з травня 2022 року. Діалло відзначився вісім разів у нинішньому Чемпіонаті, а Гамейро – шість. Бельгард віддав п'ять асистів. Гру Страсбур — Монпельє дивитись онлайн.

Паладини перебувають на п'ятнадцятому рядку (сімнадцять очок). Окситанці пропустили сорок м'ячів. Тільки захист Анже та Осера обороняється ще гірше. Команда з Еро двічі розписувала мирові – найменше поряд із ПСЖ та головним аутсайдером сезону. Спортсмени поступилися в шести з дев'яти виїздів.

Вахі та Саваньє набрали вісім балів за системою гол+пас (7+1), Мауасса – п'ять (1+4). Гладбах досяг усної домовленості з кіпером синьо-жовтогарячих – Омліном. Цілком можливо, що трансфер буде сплачено коштом від переходу Зоммера до Баварії. Бій Страсбур — Монпельє дивитись онлайн.

Початок матчу: 05.02.23 16:00. У восьмому турі паладини вирвали перемогу в домашньому матчі на четвертій компенсованій хвилині завдяки пенальті, 2-1. Саваньє оформив гол+пас. Норден міг наблизити господарів до вікторії ще наприкінці першого тайму, коли рахунок був 1-0, але його забитий м'яч скасували через офсайд. Расінг лише двічі потрапив у площину воріт. Синьо-білі відновили паритет на вісім