0+

Майнц — Баварія

, Футбол, Німеччина

Початок матчу: 01.02.23 21:45.

Карнавальники в минулих раундах вибили Ауе з Третьої ліги, 3-0, та Любек, який виступає в четвертому дивізіоні, 3-0. Онісіво віддав три асисти, а Інгвартсен відзначився двічі. Зірки півдня в 1/32 фіналу розгромили Вікторію (Кельн), що представляє третій Чемпіонат Німеччини, 5-0. Після цього червоні розібралися з Ауґсбурґом, пропустивши першими на дев'ятій хвилині, 5-2. Шупо-Мотінг записав до активу три гольові дії (два забиті м'ячі та передача).

Бій Майнц — Баварія дивитись онлайн, опоненти перетиналися в Кубку з початку 2000-х лише на полі мюнхенців. Команда з Рейнланд-Пфальца лише сім разів брала участь в 1/8 з початку 2000-х. У чотирьох випадках колектив пройшов далі. У сезоні 2001/02 червоно-білі поступилися Кайзерслаутерну, 2-3, але через чотири роки взяли реванш на цій же стадії (1-1, 4-3 за пенальті). У розіграші 2008/09 карнавальники вибили Фрайбург, 3-1, а в кампанії 2011/12 не змогли пройти Гольштайн (0-2).

У турнірі 2012/13 колектив вирвав виїзну перемогу над Шальке завдяки влучному удару на вісімдесят третій хвилині, 2-1. У змаганні 2017/18 клуб виборов вольову вікторію над Штутгартом, 3-1. Торік червоно-білі відкрили рахунок у матчі проти Бохума, але програли, 1-3. Гру Майнц — Баварія дивитись онлайн.

З 2012 року баварці постійно пробивалися до 1/8 фіналу, окрім двох попередніх сезонів. У розіграшах 2012/13 та 2013/14 зірки півдня обіграли Аугсбург (2-0, 2-0), а далі вибили Айнтрахт із Брауншвейга, 2-0, і Дармштадт, 1-0. У кампанії 2016/17 гол колишнього півзахисника донецького Шахтаря Д. Кості приніс перемогу над Вольфсбургом, 1-0.

У змаганні 2017/18 мюнхенці здолали Дортмунд, а ексдинамівець Ярмоленко забив у складі джмелів, 2-1. У турнірі 2018/19 червоні дотиснули в овертаймі Герту, 3-2, а в Кубку Німеччини 2019/20 перестріляли Гоффенгайм, 4-3. Матч Майнц — Баварія дивитись онлайн.

Початок матчу: 01.02.23 21:45. Карнавальники в минулих раундах вибили Ауе з Третьої ліги, 3-0, та Любек, який виступає в четвертому дивізіоні, 3-0. Онісіво віддав три асисти, а Інгвартсен відзначився двічі. Зірки півдня в 1/32 фіналу розгромили Вікторію (Кельн), що представляє третій Чемпіонат Німеччини, 5-0. Після цього червоні розібралися з Ауґсбурґом, пропустивши першими на дев'ятій хвилині,