Трансляція: Бохум — Боруссія Дортмунд
0+

Бохум — Боруссія Дортмунд

Початок матчу: 08.02.23 21:45.

Матч Бохум — Боруссія Дортмунд дивитись онлайн, сторони перетиналися у чвертьфіналі Кубка Німеччини 2003/04. Зустріч, що проходила в Дортмунді, завершилася на користь господарів, 2-1. З 2000 сині вісім разів пробивалися в 1/8 і в п'яти випадках продовжували боротьбу за трофей. Найчастіше команда зустрічалася з Мюнхеном 1860 – у сезонах 2000/01, 5-0, 2012/13, 3-0, та 2015/16, 2-0.

Також колектив успішно подолав цю стадію в розіграшах 2002/03 та 2021/22, коли обіграв Гамбург, 1-0, та Майнц, 3-1. У кампанії 2006/07 незламні розгромно поступилися Штутгарту, 1-4, а в змаганні 2020/21 – РБ Лейпцигу, 0-4. У турнірі 2011/12 клуб дав бій Баварії, але пропустив вирішальний м'яч на дев'яносто першій хвилині. Бій Бохум — Боруссія Дортмунд дивитись онлайн.

Жовто-чорні з 2000 року шістнадцять разів брали участь в 1/8, а останні одинадцять років джмелі щосезону потрапляють у цей раунд. У чотирьох випадках Дортмунд перетинався з Вердером і зумів пройти суперника лише в розіграші 2007/08, 2-1. Двічі вони зустрічалися з Ганновером (0-1, 5-1).

У п'яти попередніх кампаніях БД вийшла до чвертьфіналу лише в Кубку Німеччини 2020/21, здолавши Падерборн (3-2, овертайм). У турнірі 2017/18 Боруссія поступилася Баварії, а Ярмоленко забив м'яч, 1-2. У згаданому змаганні українець провів два поєдинки та відзначився двічі. З 2011 до 2016 року джмелі постійно пробивалися до наступного етапу. Матч Бохум — Боруссія Дортмунд дивитись онлайн.

Початок матчу: 08.02.23 21:45. У першому раунді незламні розгромили столичну Вікторію з Регіоналліги, 3-0, а на наступному етапі здолали Ельферсберг із третього дивізіону, 1-0. Гофманн та Цоллер оформили гол+пас. Джмелі обіграли Мюнхен 1860 із третьої ліги, 3-0, і Ганновер, який нині представляє Другу Бундеслігу, 2-0. Беллінгем відзначився двічі, а в активі Малена точний удар та асист. Матч Б