Валенсія — Атлетік
0+

, Футбол, Іспанія

Початок матчу: 26.01.23 21:00.

Кажани в минулому раунді розгромили Спортінг у Хіхоні, 4-0. Кавані оформив дубль, а Ліно записав в актив гол+пас. Уже на тридцять дев'ятій хвилині гості встановили рахунок 3-0. Підопічні Гаттузо здійснили чотирнадцять ударів (вісім у площину воріт) і створили сорок вісім небезпечних атак. Баски в 1/8 фіналу здолали на Сан-Мамесі Еспаньйол, 1-0. Леви могли забити значно більше, але кіпер каталонців Х. Гарсія здійснив вісім сейвів. Дев'ять спроб червоно-білих пробити по воротах було заблоковано.

Бій Валенсія — Атлетік дивитись онлайн, супротивники перетиналися в Кубку Іспанії минулого року. Суперники зустрілися в півфіналі. У Більбао арбітр зафіксував нічию 1-1, хоча помаранчеві весь другий тайм провели в меншості. На Місталі чес святкували перемогу, 1-0. Цього сезону кажани стартували в 1/16, де впевнено обіграли Ла-Нусію з третього дивізіону, 3-0.

Клюйверт у поточному розіграші відзначився трьома результативними діями (два точні удари й асист). З 2011 року валенсійці сім разів пробивалися до чвертьфіналу та лише у двох випадках припиняли боротьбу за трофей. У кампанії 2012/13 помаранчеві вилетіли від Реала Мадрида (0-2, 1-1). У турнірі 2019/20 команда не змогла пройти Гранаду, пропустивши вирішальний м'яч на дев'яносто четвертій хвилині від свого колишнього форварда Сольдадо, 1-2. Матч Валенсія — Атлетік дивитись онлайн.

Більбао в 1/64 вибив Альсіру із Сегунди Б, 2-0, а потім обіграв Сестао, який також представляє четвертий дивізіон, 1-0, та Ельденсе з Прімери, 6-1. Беренгер забив три м'ячі, Н. Вільямс відзначився двічі. З 2011 року баски сім разів брали участь у чвертьфіналі та лише у двох змаганнях залишалися без путівки до півфіналу. У сезоні 2013/14 червоно-білі програли Атлетіко (0-1, 1-2), а в розіграші 2015/16 не змогли зупинити Барселону (1-2, 1-3). Зустріч Валенсія — Атлетік дивитись онлайн.

Початок матчу: 26.01.23 21:00. Кажани в минулому раунді розгромили Спортінг у Хіхоні, 4-0. Кавані оформив дубль, а Ліно записав в актив гол+пас. Уже на тридцять дев'ятій хвилині гості встановили рахунок 3-0. Підопічні Гаттузо здійснили чотирнадцять ударів (вісім у площину воріт) і створили сорок вісім небезпечних атак. Баски в 1/8 фіналу здолали на Сан-Мамесі Еспаньйол, 1-0. Леви могли забити з