Реал Мадрид — Атлетіко
0+

, Футбол, Іспанія

Початок матчу: 26.01.23 22:00.

Вершкові в 1/8 зробили ефектний камбек у матчі проти Вільярреала на Кераміці, 3-2. Чемпіон Іспанії поступався, 0-2, до п'ятдесят сьомої хвилини, але вихід на поле Себальйос усе змінив – Даніель оформив гол+пас. Лос бланкос здійнили одинадцять ударів (сім у площину). Матрацники в гостях обіграли Леванте завдяки забитому м'ячу та асисту М. Льоренте, 2-0. Індіанці рідше пробивали по воротах (7-9) та створили менше небезпечних атак (45-68).

Зустріч Реал Мадрид — Атлетіко дивитись онлайн, супротивники востаннє перетиналися в Кубку Іспанії в сезоні 2014/15. Зустріч 1/8 фіналу на Бернабеу завершилася бойовою нічиєю, 2-2. Роком раніше жереб звів суперників уже в півфіналі, і вдома королівський клуб здобув впевнену перемогу, 3-0. Також галактікос приймали кольчонерос на своєму полі у вирішальному поєдинку сезону 2012/13, який завершився на користь підопічних Сімеоне (2-1, овертайм).

У чвертьфіналі 2010/11 вершкові виявилися сильнішими, 3-1. У поточному розіграші колектив Анчелотті стартував в 1/16, де здолав Касереньйо із Сегунди Б, 1-0. Себальйос узяв участь у трьох голах чемпіона Ла Ліги (один м'яч та дві передачі). Протистояння Реал Мадрид — Атлетіко дивитись онлайн.

З 2010 року косабланка в дев'яти сезонах пробивалася до чвертьфіналу та в п'яти випадках вилітала з турніру. У кампанії 2011/12 Реал пропустив далі Барселону (1-2, 2-2), а в змаганні 2016/17 – Сельту (1-2, 2-2). Надалі Мадрид на цій стадії програвав Леганесу (1-0, 1-2), Сосьєдаду, 3-4, та Більбао, 0-1.

Атлетіко в 1/64 обіграв Альмасан із Терсери, 2-0, після чого вибив Арентейро, який представляє четвертий дивізіон, 3-1, та Ов'єдо з Ла Ліги 2, 2-0. М. Льоренте забив два м'ячі й віддав передачу, Карраско та Барріос відзначилися двічі. Матрацники вийшли до чвертьфіналу вперше з Копа дель Рей 2017/18. Бій Реал Мадрид — Атлетіко дивитись онлайн.

Початок матчу: 26.01.23 22:00. Вершкові в 1/8 зробили ефектний камбек у матчі проти Вільярреала на Кераміці, 3-2. Чемпіон Іспанії поступався, 0-2, до п'ятдесят сьомої хвилини, але вихід на поле Себальйос усе змінив – Даніель оформив гол+пас. Лос бланкос здійнили одинадцять ударів (сім у площину). Матрацники в гостях обіграли Леванте завдяки забитому м'ячу та асисту М. Льоренте, 2-0. Індіанці рі