Інтер — Аталанта
0+

Початок матчу: 31.02.23 22:00.

Чорно-сині в 1/8 фіналу ледь не вилетіли від Парми, яка нині виступає в Серії Б (2-1, овертайм). Підопічні Індзагі поступалися рахунком до вісімдесят восьмої хвилини. Міланський клуб здійснив дев'ятсот двадцять три передачі та створив сто п'ятдесят сім небезпечних атак, але рідко справа доходила до гострих моментів біля чужих воріт. Богиня розгромила вдома Спецію, 5-2. А. Лукман оформив дубль, а Сапата віддав два асисти. Бергамаскі здійснили вісімнадцять ударів. Коваленко вийшов на старті, але його замінили на сімдесят третій хвилині.

Зустріч Інтер — Аталанта дивитись онлайн, опоненти перетиналися на цій же стадії в Кубку Італії 2004/05. Господарі здобули впевнену перемогу на Джузеппе Меацца, 3-0. Обидві команди стартували в поточному турнірі в минулому раунді. З 2003 року змії беруть участь у чвертьфіналі. У цьому відрізку винятком став тільки розіграш 2013/14, коли колектив вилетів ще до 1/8. Чорно-сині з початку 2000-х не змогли пройти цей етап лише в п'яти випадках.

У кампаніях 2011/12 та 2014/15 ломбардійці поступилися Наполі (0-2 та 0-1). У змаганнях 2016/17 та 2018/19 клуб програв Лаціо (1-2 та 1-1, 3-4 за пенальті), а наступного сезону пропустив далі свого принципового суперника – Мілан (0-1, овертайм). Гру Інтер — Аталанта дивитись онлайн.

Королева провінціалів у чотирьох із п'яти попередніх розіграшів пробивалася до чвертьфіналу та лише минулого року припинила боротьбу за трофей на поточній стадії. Тоді підопічні Гасперіні вилетіли від Фіорентіни, пропустивши вирішальний м'яч на двадцять четвертій хвилині, 2-3. До 2017 року оробічі брали участь у цьому раунді ще в кампаніях 2000/01 та 2001/02, поступившись Мілану (2-4, 2-1) та Ювентусу (2-4, 2-1).

Також богиня непогано виступала в Кубку Італії в другій половині дев'яностих, тричі добираючись до 1/4. У турнірі 1995/96 королева провінціалів вибила Кальярі (0-1, 4-2), а в змаганнях 1997/98 та 1998/99 не змогла пройти Парму (0-1, 1-1) та Фіорентіну (3-2, 0-1). Матч Інтер — Аталанта дивитись онлайн.

Початок матчу: 31.02.23 22:00. Чорно-сині в 1/8 фіналу ледь не вилетіли від Парми, яка нині виступає в Серії Б (2-1, овертайм). Підопічні Індзагі поступалися рахунком до вісімдесят восьмої хвилини. Міланський клуб здійснив дев'ятсот двадцять три передачі та створив сто п'ятдесят сім небезпечних атак, але рідко справа доходила до гострих моментів біля чужих воріт. Богиня розгромила вдома Спецію,