ПСЖ — Баварія

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок студії: 14.02.22 21:00.

Початок матчу: 14.02.23 22:00.

Червоно-сині посіли друге місце у квартеті Н (чотирнадцять очок). На Парк де Пренс столичний клуб обіграв Ювентус, 2-1, розгромив Маккабі з Хайфи, 7-2 і розписав мирову з Бенфікою, 1-1. ФК Голлівуд без проблем виграв групу C (вісімнадцять пунктів). На виїзді зірка Півдня здобула перемогу над Барселоною, 3-0, Інтером, 2-0, та чеською Вікторією, 4-2.

Матч ПСЖ — Баварія дивитись онлайн, супротивники перетиналися у Франції п'ять разів у рамках Ліги чемпіонів. На груповій стадії сезонів 1994/95, 1997/98, 2000/01 та 2017/18 господарі виявилися сильнішими (2-0, 3-1, 1-0 та 3-0). Також суперники зустрічалися в Парижі у чвертьфіналі розіграшу 2020/21, але тоді лідер Бундесліги перервав невдалу серію, 1-0. Мбаппе набрав на попередньому етапі десять балів за системою гол+пас (7+3), Мессі – вісім (4+4), а Неймар – п'ять (2+3). До приходу арабських шейхів червоно-сині лише один раз виступали в плей-оф турніру. Йдеться про кампанію 1994/95.

Починаючи з турніру 2012/13, столична команда щорічно бере участь у ЛЧ та постійно виходить із групи. У цьому проміжку парижани в чотирьох випадках вилітали в 1/8 фіналу. У період із 2016 до 2018 року колектив тричі припиняв боротьбу за трофей у першому раунді плей-оф. Минулого сезону Парі Сен-Жермен на цій стадії обіграв удома Реал, 1-0, але поступився в Мадриді, 1-3. Бій ПСЖ — Баварія дивитись онлайн.

Баварці забили на груповому етапі вісімнадцять м'ячів (другий показник) і пропустили двічі (найкращий захист поряд із МанСіті). Сане записав до активу шість результативних дій (4+2), Горецка – п'ять (2+3), Мане та Гнабрі – по чотири (3+1 та 1+3). З 2003 року червоні вісімнадцять разів виступали в 1/8 та вилітали лише в чотирьох випадках.

У сезоні 2003/04 мюнхенці пропустили далі Реал (1-1, 0-1), у розіграші 2005/06 – Мілан (1-1, 1-4). У кампанії 2010/11 зірки Півдня не пройшли Інтер (1-0, 2-3), а в турнірі 2018/19 – Ліверпуль (0-0, 1-3). Матч ПСЖ — Баварія дивитись онлайн.

Початок студії: 14.02.22 21:00. Початок матчу: 14.02.23 22:00. Червоно-сині посіли друге місце у квартеті Н (чотирнадцять очок). На Парк де Пренс столичний клуб обіграв Ювентус, 2-1, розгромив Маккабі з Хайфи, 7-2 і розписав мирову з Бенфікою, 1-1. ФК Голлівуд без проблем виграв групу C (вісімнадцять пунктів). На виїзді зірка Півдня здобула перемогу над Барселоною, 3-0, Інтером, 2-0, та чеськ