0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок студії: 21.02.23 21:00.

Початок матчу: 21.02.23 22:00.

Мерсісайдці фінішували на другому рядку квартету А (п'ятнадцять пунктів). Скаузери обіграли на Енфілді Аякс, 2-1, Рейнджерс, 2-0, і Наполі, 2-0. Вершкові завершили виступи в групі F у статусі лідера (тринадцять очок). Королівський клуб розгромив Селтік у Шотландії, 3-0, на останніх хвилинах вирвав нічию з донецьким Шахтарем у Варшаві, 1-1, а також програв Ред Буллу в Лейпцигу, 2-3.

Протистояння Ліверпуль — Реал Мадрид дивитись онлайн, супротивники провели три матчі в Англії в рамках ЛЧ. У сезоні 2008/09 суперники зустрілися в 1/8, і тоді червоні завдяки дублю Джеррарда рознесли іспанців із рахунком 4-0. У квартеті 2014/15 лос бланкос узяли реванш, а Бензема відзначився двічі, 3-0. У чвертьфіналі 2020/21 сторони не визначили найсильнішого 0-0. У поточному розіграші Салах набрав вісім балів за системою гол+пас (7+1), Нуньєс – чотири (3+1), Жота віддав чотири асисти. Уперше ЛФК брав участь в 1/8 фіналу в розіграші 1964/65, коли вибив Андерлехт (1-0, 3-0). Через два роки мерсисайдці вилетіли на цій стадії від Аякса (1-5, 2-2). З 1973 до 1984 скаузери вісім разів виступали на цьому етапі й не змогли пройти лише Црвену Звезду (1-2, 1-2). З початку 2000-х червоні в десяти випадках грали в 1/8 і тільки двічі припиняли боротьбу за трофей. Матч Ліверпуль — Реал Мадрид дивитись онлайн.

У складі вершкових Вінісіус записав до активу п'ять результативних дій (4+1), Родріго та Вальверде – по чотири (3+1 та 2+2). Український кіпер колективу, Лунін, провів два матчі у групі – обидва проти Шахтаря, у яких пропустив два м'ячі.

Мадрид уже в дебютному сезоні ЛЧ брав участь в 1/8 у кампанії 1955/56, розібравшись зі швейцарським Серветтом (2-0, 5-0). Після чергової реорганізації турніру у 2003 році, лос бланкос дев'ятнадцять років поспіль пробиваються до цієї стадії (вісім вильотів). Бій Ліверпуль — Реал Мадрид дивитись онлайн.

Трансляція також доступна жестовою мовою.

Початок студії: 21.02.23 21:00. Початок матчу: 21.02.23 22:00. Мерсісайдці фінішували на другому рядку квартету А (п'ятнадцять пунктів). Скаузери обіграли на Енфілді Аякс, 2-1, Рейнджерс, 2-0, і Наполі, 2-0. Вершкові завершили виступи в групі F у статусі лідера (тринадцять очок). Королівський клуб розгромив Селтік у Шотландії, 3-0, на останніх хвилинах вирвав нічию з донецьким Шахтарем у Вар