Барселона — Манчестер Юнайтед
MGG 6.5
0+

Початок матчу: 16.02.23 19:45.

Каталонці фінішували в групі С ЛЧ лише на третій позиції (сім очок). На своєму полі підопічні Хаві розгромили чеську Вікторію, 5-1, розписали видовищну нічию з Інтером, 3-3 і поступилися Баварії, 0-3. Червоні дияволи посіли другий рядок у квартеті ЛЄ (п'ятнадцять балів). Представник АПЛ обіграв на виїзді Шериф, 2-0, кіпрську Омонію, 3-2, та Реал Сосьєдад, 1-0. Матч Барселона — Манчестер Юнайтед дивитись онлайн, опоненти раніше перетиналися в офіційних турнірах виключно в Лізі чемпіонів. На Камп Ноу суперники провели чотири гри. На груповій стадії 1994/95 синьо-гранатові здобули розгромну перемогу, 4-0, а через чотири роки на цьому етапі розійшлися миром, 3-3. У півфіналі 2007/08 суддя зафіксував рахунок 0-0, а Роналду не реалізував пенальті на третій хвилині. У чвертьфіналі 2018/19 дубль Мессі допоміг обіграти гостей 3-0. Восени Левандовський забив п'ять м'ячів, а Ф. Торрес відзначився тричі та віддав асист.

Уперше блаугранас брали участь в 1/16 КУЄФА/ЛЄ в сезоні 1975/76, коли рознесли Лаціо (3-0, 4-0). У двох наступних сезонах іспанський гранд на цій стадії пройшов Локерен (2-0, 1-2) та АЗ Алкмар (1-1, 1-1, 5-4 за пенальті). Надалі Барса ще сім разів брала участь у цьому етапі й вилетіла тільки в кампанії 1980/81 від Кельна (1-0, 0-4). Поєдинок Барселона — Манчестер Юнайтед дивитись онлайн.

У МЮ був один із найкращих захистів у груповому раунді. Червоні дияволи пропустили тричі, поступаючись цим показником лише Уніону Берлін та Реалу Сосьєдад. Рашфорд і Роналду були злучені до чотирьох голів команди (3+1 та 2+2), але португалець уже виступає в Саудівській Аравії. Манкуніанці дебютували на цій стадії в сезоні 1976/77, коли пропустили далі Ювентус (1-0, 0-3).

У розіграші 1984/85 Юнайтед пройшов ПСВ (0-0, 1-0, овертайм). З 2011 року Манчестер п'ять разів пробивався в 1/16 і в кожному випадку продовжував ходу сіткою плей-оф. Протистояння Барселона — Манчестер Юнайтед дивитись онлайн.

Початок матчу: 16.02.23 19:45. Каталонці фінішували в групі С ЛЧ лише на третій позиції (сім очок). На своєму полі підопічні Хаві розгромили чеську Вікторію, 5-1, розписали видовищну нічию з Інтером, 3-3 і поступилися Баварії, 0-3. Червоні дияволи посіли другий рядок у квартеті ЛЄ (п'ятнадцять балів). Представник АПЛ обіграв на виїзді Шериф, 2-0, кіпрську Омонію, 3-2, та Реал Сосьєдад, 1-0. Мат