Трансляція: Трабзонспор — Базель
0+

Трабзонспор — Базель

Початок матчу: 16.02.23 19:45.

Бордово-сині в шостому турі здолали вдома лідера групи Н Ференцварош, 1-0. Утім, це не допомогло пробитися до плей-оф Ліги Європи: не вистачило лише одного бала. Чорноморські шторми здійснили вісімнадцять ударів і зробили сімсот дванадцять передач. Городяни обстояли другий рядок у квартеті Н ЛК, здолавши в Єревані Пюнік, 2-1. З п'ятдесят третьої хвилини червоно-сині грали в меншості. Віцечемпіон Швейцарії набрав одинадцять очок, як і Слован, але очні зустрічі надали перевагу Братиславі. Трабзонспор — Базель дивитись онлайн, опоненти виступали на груповій стадії ЛЄ 2019/20. На Медікал Парк Стедіум було зафіксовано бойову нічию, 2-2. Другий м'яч у складі господарів забив ексфутболіст харківського Металіста Х. Соса. Чинний чемпіон Туреччини стартував у євросезоні з фіналу кваліфікації ЛЧ, де не зміг пройти Копенгаген (1-2, 0-0). У групі Ліги Європи бордово-сині виступали разом із Црвеною Звездою (2-1, 1-2), Монако (1-3, 4-0) та Ференцварошем (2-3, 1-0).

Колектив забив найбільше серед команд, які посіли треті місця (одинадцять м'ячів). Бакасетас узяв участь у восьми голах (чотири точні удари та чотири асисти), Трезеге – у чотирьох (2+2). Минулого сезону ЛК чорноморські шторми вилетіли вже в четвертому раунді відбору, пропустивши далі Рому (1-2, 0-3). Гру Трабзонспор — Базель дивитись онлайн.

Швейцари стартували у чвертьфіналі кваліфікації турніру. Містяни вибили північноірландський Крузейдерс (2-0, 1-1), данський Брондбю (0-1, 2-1, 3-1 за пенальті) та болгарську ЦСКА (0-1, 2-0). У квартеті червоно-сині грали проти Пюніка (2-1, 3-1), литовського Жальгіріса (1-0, 2-2) та Слована (0-2, 3-3).

Малеш набрав шість балів за системою гол+пас (3+3), Зечірі забив чотири м'ячі, Ндоє відзначився точним ударом і віддав три асисти. У попередньому розіграші клуб пропустив цей раунд та одразу пройшов до 1/8 фіналу. Матч Трабзонспор — Базель дивитись онлайн.

Початок матчу: 16.02.23 19:45. Бордово-сині в шостому турі здолали вдома лідера групи Н Ференцварош, 1-0. Утім, це не допомогло пробитися до плей-оф Ліги Європи: не вистачило лише одного бала. Чорноморські шторми здійснили вісімнадцять ударів і зробили сімсот дванадцять передач. Городяни обстояли другий рядок у квартеті Н ЛК, здолавши в Єревані Пюнік, 2-1. З п'ятдесят третьої хвилини червоно-си