Трансляція: Лудогорець — Андерлехт
0+

Лудогорець — Андерлехт

Початок матчу: 16.02.23 22:00.

У шостому турі орли поступилися Ромі на Олімпіко, програвши битву за путівку до плей-оф ЛЄ, 1-3. Чемпіон Болгарії відкрив рахунок наприкінці першого тайму, але до кінця матчу все стало на свої місця. Пурпурово-білі здобули перемогу в Данії над Сількеборгом, 2-0. Гості здобули чисельну перевагу вже на двадцять шостій хвилині. Завдяки цій вікторії королівський клуб посів другий рядок у квартеті В ЛК (вісім очок).

Бій Лудогорець — Андерлехт дивитись онлайн, супротивники ніколи не перетиналися. Команда з Розграду відкрила євросезон у першому раунді кваліфікації ЛЧ. Колектив із Південної Добруджі вибив чорногорську Сутьєску (2-0, 1-0), ірландський Шемрок Роверс (3-0, 1-2), а згодом вилетів від загребського Динамо (1-2, 2-4). У фіналі відбору Ліги Європи орли здолали литовський Жальгіріс (1-0, 3-3, овертайм). На груповій стадії чемпіон Болгарії зустрічався з фінським ГІКом (1-1, 2-0), Бетісом (2-3, 0-1) та Ромою (2-1, 1-3).

Каулі набрав сім балів за системою гол+пас (2+5), Рік – п'ять (3+2), Десподов, Сотіріу й Тіссер забили по три м'ячі. Нагадаємо, що в складі клубу виступає колишній захисник львівських Карпат та Оболоні – Пластун. У поточній єврокампанії Ігор з'явився на полі в семи поєдинках. Матч Лудогорець — Андерлехт дивитись онлайн. Бельгійці в третьому раунді кваліфікації Ліги конференцій пройшли естонський Пайде (2-0, 3-0), після чого засмутили Янг Бойз (1-0, 0-1, 3-1 за пенальті). У квартеті пурпурово-білі грали проти Стяуа (0-0, 2-2), Вест Гема (1-2, 0-1) та Сількеборга (1-0, 2-0). Ф. Соареш узяв участь у п'яти голах королівського клубу (3+2), Рафаелов – у чотирьох (2+2).

Торік бельгійська команда також виступала в цьому турнірі, але навіть не дісталася групової стадії. У фіналі відбірного циклу Спортінг вилетів від Вітесса (3-3, 1-2). Зустріч Лудогорець — Андерлехт дивитись онлайн.

Початок матчу: 16.02.23 22:00. У шостому турі орли поступилися Ромі на Олімпіко, програвши битву за путівку до плей-оф ЛЄ, 1-3. Чемпіон Болгарії відкрив рахунок наприкінці першого тайму, але до кінця матчу все стало на свої місця. Пурпурово-білі здобули перемогу в Данії над Сількеборгом, 2-0. Гості здобули чисельну перевагу вже на двадцять шостій хвилині. Завдяки цій вікторії королівський клуб