Ювентус — Фіорентіна
0+

Початок матчу: 12.02.23 19:00.

Один із найцікавіших матчів туру – протистояння Фіорентіни та Ювентуса. Глядачі звикли бачити ці дві команди в топах італійської першості, але в поточному сезоні після двадцяти турів і фіалки, і стара синьйора перебувають ближче до середини турнірної таблиці: туринці опинилися на тринадцятому рядку, набравши двадцять три бали, а флорентійці всього на одне попереду.

Сутичку Ювентус – Фіорентіна дивитись онлайн, в останніх матчах чорно-білі демонструють невпевнену гру. Так, мінімально перемігши Удінезе, 1-0, підопічні Массіміліано Алегрі з розгромним рахунком поступилися Наполі, 1-5. Після цього вони таки змогли здолати Монцу в матчі Кубка Італії, 2-1, а потім трапилася бойова нічия в поєдинку з Аталантою, 3-3.

Наступну домашню зустріч із біло-червоними в Серії А зебри програли. На десятій хвилині гості могли відкрити рахунок, але удар не зарахували через офсайд. Через вісім хвилин Чуррія забив гол, а на тридцять дев'ятій бріанцелі подвоїли свою перевагу. У другому таймі футболісти Юве так і не змогли підібрати ключі до воріт ломбардців та програли, 0-2.

Поєдинок Ювентус – Фіорентіна дивитись онлайн, в італійському чемпіонаті фіолетові обіграли Сассуоло, 2-1. У Кубку Італії треба було битися із Сампдорією, і цей матч не був такою легкою прогулянкою для футболістів Вінченцо Італьяно, проте закінчився мінімальною перемогою та проходом до наступного етапу. Потім у Серії А стався програш Ромі, 0-2, а згодом і Торіно, 0-1.

Не увінчався успіхом і поєдинок із Лаціо. На восьмій хвилині Казале відкрив рахунок у матчі, але на сорок дев'ятій Ніколас Гонсалес зміг зрівняти цифри на табло, і вони протрималися до фінального свистка, 1-1. Чи зможе визначитися переможець у протистоянні між рівними суперниками – п'ємонтцями й тосканцями? Дуель Ювентус – Фіорентіна дивитись онлайн.

Початок матчу: 12.02.23 19:00. Один із найцікавіших матчів туру – протистояння Фіорентіни та Ювентуса. Глядачі звикли бачити ці дві команди в топах італійської першості, але в поточному сезоні після двадцяти турів і фіалки, і стара синьйора перебувають ближче до середини турнірної таблиці: туринці опинилися на тринадцятому рядку, набравши двадцять три бали, а флорентійці всього на одне попереду