Сампдорія — Інтер
0+

Початок матчу: 13.02.23 21:45.

Бій Сампдорія – Інтер дивитись онлайн, в італійській першості підопічні Деяна Станковича не знайшли аргументів проти Емполі, 0-1. Наступний матч приніс уболівальникам синьо-окільцьованих ще одне розчарування – команда програла Удінезе, 0-1. Не вдалося заробити жодного очка і в грі з Аталантою. На сорок другій хвилині Йоакім Мегле вивів уперед Бергамо Кальчо, а на п'ятдесят сьомій хвилині Адемола Лукман забив ще один гол. Результат матчу – 0-2.

Дуель Сампдорія – Інтер дивитись онлайн, статистика чорно-синіх значно більш виграшна: вони посідають друге місце після двадцяти турів чемпіонату та мають у своєму активі сорок балів. Але таке становище може змінитися, адже тільки на два очки від них відстають Лаціо, Аталанта та Мілан. Футболісти Сімоне Індзагі провели низку зустрічей, що закінчилися позитивною нотою. У матчі з Пармою в рамках Кубка Італії вдалося здобути перемогу в доданий час, 2-1. У Серії А була обіграна Верона, 1-0, а в Суперкубку Італії повалений важливий суперник – Мілан, 3-0.

Потім у національному чемпіонаті змії мінімально поступилися Емполі, але гра з Кремонезе склалася вдало. На одинадцятій хвилині Окереке вивів тигрів уперед, але за десять хвилин Мартінес зрівняв цифри на табло. На шістдесят п'ятій хвилині він оформив дубль, принісши перемогу міланському клубу, 2-1. Чи зможуть нерадзуррі без зайвих проблем здолати Дорію? Чи генуезці зберуться із силами та візьмуть три бали, щоби поправити своє становище в Серії А? Битву Сампдорія – Інтер дивитись онлайн.

Початок матчу: 13.02.23 21:45. Після завершення двадцяти турів національного чемпіонату моряки розташовуються на дев'ятнадцятому рядку, набравши дев'ять балів: вони зазнають прикрих поразок матч за матчем. У Серії А вони поступилися Наполі, 0-2, а потім у рамках Кубка Італії програли Фіорентіні, 0-1. Бій Сампдорія – Інтер дивитись онлайн, в італійській першості підопічні Деяна Станковича не з