0+

Тулуза — Ренн

, Футбол, Франція

Початок матчу: 12.02.23 14:00.

У турнірній таблиці французького чемпіонату Тулуза посідає дванадцяту позицію, заробивши двадцять дев'ять балів після двадцяти двох турів. Лише на один пункт її випереджає Клермон, а Нант відстає на чотири очки. Фіолетові розписали нічию з Брестом, 1-1, після чого легко обіграли Аяччо в матчі Кубка Франції, 2-0. Дуель Тулуза — Ренн дивитись онлайн, у Лізі 1 мав битися зі Страсбургом, і підопічні Філіпа Монтаньє здобули перемогу з рахунком 2-1. Потім без проблем розправилися з Труа, 4-1. На розчарування вболівальників переможна серія закінчилася у виїзній сутичці з лідером чемпіонату – ПСЖ. Гості першими змогли відкрити рахунок уже на тридцять восьмій хвилині, але Хакімі відіграв цей гол. На перерву команди пішли з рівними цифрами на табло. У другому таймі парижани активізувалися, і на п'ятдесят восьмій хвилині Мессі виконав результативний удар, забезпечивши позитивні емоції своїй команді. Тулузці не знайшли, чим відповісти, 1-2.

Битву Тулуза — Ренн дивитись онлайн, червоно-чорні перебувають на п'ятому рядку турнірної таблиці, набравши сорок балів, але останнім часом вони демонструють не найстабільніші результати. Так, після успішної гри проти ПСЖ футболісти Брюно Женезіо поступилися Марселю в матчі Кубка Франції, 1-0. Потім у Лізі 1 вони програли Лор'яну, 1-2, але змогли впевнено розправитися зі Страсбуром, 3-0.

У домашньому матчі з Ліллем реннці знову втратили бали. Уже на першій хвилині Гуїрі зміг відкрити рахунок, і господарі поля пішли на перерву з перевагою в один м'яч. У другій половині зустрічі Жегрова зрівняв рахунок, а наприкінці поєдинку Кабелла забив другий м'яч у ворота Стіва Манданди. На третій компенсованій хвилині Гомеш поставив остаточну крапку в поєдинку, 1-3. Чи зможуть бретонці здолати не найскладнішого суперника в Лізі 1 та роздобути важливі три бали? Бій Тулуза — Ренн дивитись онлайн.

Початок матчу: 12.02.23 14:00. У турнірній таблиці французького чемпіонату Тулуза посідає дванадцяту позицію, заробивши двадцять дев'ять балів після двадцяти двох турів. Лише на один пункт її випереджає Клермон, а Нант відстає на чотири очки. Фіолетові розписали нічию з Брестом, 1-1, після чого легко обіграли Аяччо в матчі Кубка Франції, 2-0. Дуель Тулуза — Ренн дивитись онлайн, у Лізі 1 мав би