Фламенго — Аль-Хіляль
0+

Початок матчу: 07.02.23 21:00.

Регатний клуб дістав пряму путівку до півфіналу як володар Кубка Лібертадорес. Чемпіон Саудівської Аравії на попередній стадії здолав марокканський Відад (1-1, 5-3 за пенальті). Лідери уникли поразки на дев'яносто четвертій хвилині. На початку овертайму залишилися вдесятьох, але трохи раніше в складі суперника також вилучили футболіста. Команда з Ер-Ріяда частіше била по воротах (18-15), але обидва колективи рідко потрапляли у ворота (5-3).

Матч Фламенго — Аль-Хіляль дивитись онлайн, супротивники вже перетиналися на цій стадії на клубному Мундіалі 2019. Тоді сині хвилі вийшли вперед на вісімнадцятій хвилині та виграли перший тайм, але після перерви гол+пас Б. Енріке допоміг стерв'ятникам оформити камбек, 3-1. Це лише друга поява великого Менго в турнірі. Минулий сезон Серії А червоно-чорні завершили на п'ятому рядку (шістдесят два пункти).

Барселона може придбати влітку дев'ятнадцятирічного захисника – Уеслі. Раніше найбажаніші в Бразилії готові були віддати футболіста в оренду за півтора мільйона євро з опцією викупу в розмірі п'ятнадцяти млн. Вулвергемптон заплатив близько сімнадцяти мільйонів за трансфер Ж. Гомеса. Клуб із Ріо-де-Жанейро цікавився уругвайським вінгером МЮ Пельістрі, але йшлося про тимчасову співпрацю. Бій Фламенго — Аль-Хіляль дивитись онлайн.

Лідери двічі брали участь у турнірі. У минулому розіграші азійці поступилися в півфіналі Челсі, 0-1. Отже, в обох випадках чемпіон Саудівської Аравії вилітав на цій стадії. Нагадаємо, що футболісти програли боротьбу за Роналду. Ще влітку команда з Ер-Ріяда була близькою до переходу португальця, але Спортивний арбітражний суд заборонив реєструвати новачків. Сині хвилі готували іншу пропозицію, але Кріштіану знайшов новий клуб для продовження кар'єри. Гру Фламенго — Аль-Хіляль дивитись онлайн.

Початок матчу: 07.02.23 21:00. Регатний клуб дістав пряму путівку до півфіналу як володар Кубка Лібертадорес. Чемпіон Саудівської Аравії на попередній стадії здолав марокканський Відад (1-1, 5-3 за пенальті). Лідери уникли поразки на дев'яносто четвертій хвилині. На початку овертайму залишилися вдесятьох, але трохи раніше в складі суперника також вилучили футболіста. Команда з Ер-Ріяда частіше