Аль-Ахлі — Реал Мадрид
0+

, Футбол, Марокко

Початок матчу: 08.02.23 21:00.

Бій Аль-Ахлі — Реал Мадрид дивитись онлайн, клуби раніше не перетиналися. Номінальні господарі сім разів брали участь у FIFA Club World Cup та в чотирьох випадках пробивалися до півфіналу. У 2006 році велетні поступилися Інтернасьйоналу, 1-2. Зазначимо, що вирішальний гол у цьому матчі забив колишній форвард донецького Шахтаря Л. Адріано ще до переїзду в Україну. За шість років червоні дияволи знову вилетіли від бразильського суперника – Корінтіанса, 0-1.

На клубному ЧС-2020 команда з Каїра очікувано програла Баварії, 0-2. У попередньому розіграші фіналіст африканської ЛЧ пропустив далі Палмейрас, 0-2. Другий м'яч у поєдинку на рахунку експівзахисника київського Динамо – Дуду. Розіграш Аль-Ахлі — Реал Мадрид дивитись онлайн.

Іспанці повертаються до турніру після чотирирічної перерви. Вершкові п'ять разів виступали на клубній першості. Лос бланкос брали участь у першому розіграші у 2000 році, де посіли друге місце у квартеті А та розіграли третє місце. У 2014 році іспанський гранд розгромив мексиканський Крус Асуль у півфіналі, 4-0. У 2016 році галактікос здобули перемогу над Америкою на цій же стадії, 2-0, а в наступному змаганні вибили еміратську Аль-Джазіру, 2-1.

У 2018 РМ виявився сильнішим за японську Касіму Антлерс, 3-1.

Бензема в перерахованих зустрічах відзначився двічі. Український кіпер Лунін потрапив у заявку на турнір, оскільки Куртуа травмований. Андрій провів лише вісім матчів на міжнародному рівні в клубному футболі. Матч Аль-Ахлі — Реал Мадрид дивитись онлайн.

Початок матчу: 08.02.23 21:00. Червоні дияволи вже пройшли два етапи. У першому раунді команда з Каїру розгромила найсильніший колектив Океанії – Окленд Сіті, 3-0. У чвертьфіналі фіналіст африканської ЛЧ здолав дебютанта турніру – Сіетл Саундерс – завдяки голу на вісімдесят восьмій хвилині, 1-0. Єгипетський клуб здійснив один удар у площину воріт. Підопічні Анчелотті лише стартують у змаганні.