Трансляція: Аль-Ахлі — Фламенго
0+

Аль-Ахлі — Фламенго

Початок матчу: 11.02.23 17:30.

Червоні дияволи в півфіналі очікувано поступилися мадридському Реалу, 1-4. У середині другого тайму за рахунку 0-2 єгипетська команда реалізувала пенальті та скоротила відставання до мінімуму. Інтрига зберігалася до компенсованого часу, поки вершкові не забили ще два м'ячі. Стерв'ятники поступилися саудівському Аль-Хілялю, залишившись у меншості перед перервою, 2-3. Педр оформив дубль, але це не допомогло пройти далі.

Бій Аль-Ахлі — Фламенго дивитись онлайн, сторони ніколи не перетиналися. Команда з Каїру стартувала в турнірі ще в першому раунді, розгромивши новозеландський Окленд Сіті, 3-0. У чвертьфіналі велетні здолали дебютанта розіграшу – американський Сіетл Саундерз, 1-0. Гіганти сім разів брали участь у клубному ЧС. 2006 року червоні дияволи здобули бронзу завдяки перемозі над мексиканською Америкою, 2-1. Також фіналіст африканської ЛЧ претендував на третє місце у 2012, але у відповідному матчі поступився іншому представнику Ліги МХ – Монтеррею, 0-2.

На Мундіалі 2020 Аль-Ахлі зустрічався з бразильським Палмейрасом у поєдинку за бронзові медалі. Глядачі так і не дочекалися голів, а в серії пенальті колектив із Каїру був точнішим, 3-2. Минулого турніру клуб століття розгромив в аналогічному матчі Аль-Хіляль, а Ібрагім відзначився дублем уже на сімнадцятій хвилині, 4-0. Отож велетні є рекордсменами змагань за кількістю бронз. Розіграш Аль-Ахлі — Фламенго дивитись онлайн.

Великий Менго стартував на поточному FIFA Club World Cup із півфіналу. Стерв'ятник брав участь у ЧС лише один раз – у 2019 році. Тоді найбажаніші в Бразилії в півфіналі здобули вольову перемогу над Аль-Хілялем, 3-1. У вирішальному поєдинку спортсмени поступилися Ліверпулю (0-1, овертайм) і були змушені задовольнятися сріблом. Матч Аль-Ахлі — Фламенго дивитись онлайн.

Початок матчу: 11.02.23 17:30. Червоні дияволи в півфіналі очікувано поступилися мадридському Реалу, 1-4. У середині другого тайму за рахунку 0-2 єгипетська команда реалізувала пенальті та скоротила відставання до мінімуму. Інтрига зберігалася до компенсованого часу, поки вершкові не забили ще два м'ячі. Стерв'ятники поступилися саудівському Аль-Хілялю, залишившись у меншості перед перервою, 2-