Реал Мадрид — Аль-Хіляль
0+

Початок матчу: 11.02.23 21:00.

На минулому етапі підопічні Анчелотті розгромили єгипетський Аль-Ахлі, 4-1. Вершкові вели 2-0 до середини другого тайму, але пропустили. Наприкінці основного часу Модрич не реалізував пенальті, але в додані хвилини галактікос відзначився двічі. Лос бланкос здійснили вісімнадцять ударів (одинадцять у площину воріт), а український кіпер Лунін здійснив чотири сейви. Лідери здолали в півфіналі бразильський Фламенго, граючи в більшості, 3-2. Аль-Давсарі оформив дубль та віддав передачу.

Розіграш Реал Мадрид — Аль-Хіляль дивитись онлайн, сторони зустрінуться вперше. Королівський клуб стартував у турнірі з півфіналу. Раніше іспанський гранд п'ять разів брав участь у змаганні та лише 2000 року не пробився до вирішального матчу. У 2014 чинний власник ЛЧ обіграв аргентинський Сан-Лоренсо, 2-0. У 2016 вершкові дотиснули японську Касіму Антлерс, а Бензема відкрив рахунок (4-2, овертайм). У наступному розіграші галактікос здолали бразильський Ґреміо, 1-0, а у 2018 без проблем розгромили еміратський Аль-Айн, 4-1.

Статистичний портал SofaScore поставив Луніну оцінку 7.4 за зустріч проти Аль-Ахлі. Тільки Ф. Вальверде та Родріго дістали більше балів, ніж українець (7.8 та 7.7). У післяматчевому коментарі Андрій повідомив, що в складі Реала травмовано восьмеро футболістів, що створює кадрові труднощі. Гру Реал Мадрид — Аль-Хіляль дивитись онлайн.

Саудівський колектив уже пройшов два раунди в турнірі. У чвертьфіналі клуб з Ер-Ріяда вибив марокканський Відад, уникнувши поразки на дев'яносто четвертій хвилині (1-1, 5-3 за пенальті). Команда двічі виступала в цьому змаганні (2019 та 2021). В обох випадках сині хвилі вилетіли в півфіналі.

У минулому розіграші азійці поступилися майбутньому володарю трофея – Челсі, 0-1. Це двадцять сьома команда, яка зіграє у вирішальному поєдинку та перша зі своєї країни. Протистояння Реал Мадрид — Аль-Хіляль дивитись онлайн.

Початок матчу: 11.02.23 21:00. На минулому етапі підопічні Анчелотті розгромили єгипетський Аль-Ахлі, 4-1. Вершкові вели 2-0 до середини другого тайму, але пропустили. Наприкінці основного часу Модрич не реалізував пенальті, але в додані хвилини галактікос відзначився двічі. Лос бланкос здійснили вісімнадцять ударів (одинадцять у площину воріт), а український кіпер Лунін здійснив чотири сейви.