Жирона — Альмерія
0+

Початок матчу: 17.02.23 22:00.

Протистояння Жирона — Альмерія дивитись онлайн, водночас три очки біло-червоним вдалося взяти в матчі з Валенсією. Єдиний гол на шістдесят третій хвилині забив Гарсія. УДА – далеко не найскладніший суперник у Ла Лізі. Підопічні Рубі посідають чотирнадцяту позицію після двадцяти раундів Прімери та мають у своєму активі двадцять два бали. Каталонці відстають від них лише на два пункти. Результати останніх матчів червоно-білих говорять про те, що команда не в найкращій формі.

Бій Жирона — Альмерія дивитись онлайн, після поразки від Реала Сосьєдад, 0-2, андалузці заробили два очки, зігравши внічию з Атлетіко та Валенсією. Потім їм вдалося перемогти Еспаньйол, але згодом сталася поразка у виїзному матчі з Райо Вальєкано. У першому таймі голів не було, але гра була досить грубою, тож арбітр роздав п'ять жовтих карток.

У другій половині зустрічі Елі зрізав м'яч у свої ворота, а трохи пізніше, на шістдесят третій хвилині, Гарсія зміцнив перевагу мадридців, забивши гол. Гості не знайшли аргументів у відповідь, результат поєдинку – 0-2. Альмерійці та жирондинці приблизно рівні за силою, й обом колективам потрібні бали, щоби поліпшити своє становище в Ла Лізі. Хто ж виявить характер і зможе перемогти в цьому протиборстві? Гру Жирона — Альмерія дивитись онлайн.

Початок матчу: 17.02.23 22:00. Після двадцяти турів іспанського Чемпіонату Жирона перебуває на одинадцятому рядку турнірної таблиці, набравши двадцять чотири бали. Футболісти Мічела зіграли внічию з Еспаньйолом, після чого впевнено розібралися із Севільєю, 2-1. Але потім були дві поразки поспіль: на виїзді – Вільярреалу, 0-1, і на домашньому стадіоні – Барселоні, 0-1. Протистояння Жирона — Ал