MGG 5.2
0+

Початок студії: 23.02.23 19:00.

Початок матчу: 23.02.23 19:45.

Дніпро-1 в одній шістнадцятій фіналу Ліги конференцій зустрічається з АЕК Ларнакою. Українська команда провела низку товариських зустрічей, які здебільшого закінчилися успішно. Єдиної поразки команда зазнала, граючи з польським Ракувом, 1-3.

Поєдинок Дніпро-1 — АЕК Ларнака дивитись онлайн, потім підопічні Олександра Кучера впевнено обіграли єреванський Пюнік, 3-1, і без забитих голів розійшлися із чорногорською Сутьєскою. Далі дніпряни здолали Муру, 2-1. Також успішно склався товариський матч із казахстанським Атирау, який завершився з рахунком 1-0 на користь українців.

Бій Дніпро-1 — АЕК Ларнака дивитись онлайн, солідні результати показують і жовто-зелені. Хоча в Кубку Кіпру вони провалили зустріч із Неа Саламіною, 0-4, у Першому дивізіоні в них усе йде чудово: обіграні Аріс Лімасол, 4-3, Олімпіакос Нікосія, 2-0, АПОЕЛ, 2-1. Тріумфальним став і виїзний матч із Карміотіссою. На тридцять п'ятій хвилині Енглезу розібрав ворота суперників, але до свистка на перерву господарі поля змогли зрівняти цифри на табло. На початку другої половини зустрічі Ніколич знову вивів свою команду вперед, а на сімдесят другій хвилині Пере Понс закріпив успіх, 3-1.

Чи зможе український клуб на нейтральному полі здолати суперника, який досить успішно виступає в кіпрській першості? До речі, Дніпро-1 ніколи не вигравав європейських трофеїв. Щоправда, клуб засновано у 2015 році, тоді як АЕК Ларнака – у 1994-му. Але й за свою історію воїни жодного разу не перемагали в Лізі чемпіонів, Лізі Європи чи Кубку УЄФА. Найвище досягнення ларнакців – Суперкубок Кіпру у 2018 році. Також ця команда двічі виборювала Кубок Кіпру та ще п'ять разів ставала віцечемпіоном національної першості. Чим для них закінчиться цей сезон? Протиборство Дніпро-1 — АЕК Ларнака дивитись онлайн.

Початок студії: 23.02.23 19:00. Початок матчу: 23.02.23 19:45. Дніпро-1 в одній шістнадцятій фіналу Ліги конференцій зустрічається з АЕК Ларнакою. Українська команда провела низку товариських зустрічей, які здебільшого закінчилися успішно. Єдиної поразки команда зазнала, граючи з польським Ракувом, 1-3. Поєдинок Дніпро-1 — АЕК Ларнака дивитись онлайн, потім підопічні Олександра Кучера впевн