0+

Аль-Фатех — Аль-Наср

, Футбол, Саудівська Аравія

Початок матчу: 03:02.23 17:00.

У перенесеному матчі дев'ятого туру команда з Ель-Хаси здолала в гостях Аль-Вахду, 2-0. Господарі залишилися в меншості в середині другого тайму, а рольова модель забила другий м'яч лише на дев'яносто третій хвилині. Лицар Неджда здолав удома Аль-Еттіфак, 1-0. Жовто-сині тринадцять разів пробили по воротах, але тільки п'ять разів влучили в площину. Роналду провів на полі поєдинок.

Бій Аль-Фатех — Аль-Наср дивитись онлайн, супротивники провели одинадцять матчів у Професійній лізі Саудівської Аравії з 2011 року на стадіоні імені принца Абдулли бін Джалаві. Гості здобули п'ять перемог, стільки ж було зафіксовано мирових, включно із чотирма нічиїми з рахунком 1-1. Сини пальми виявилися сильнішими лише в сезоні 2015/16, 2-1. У цьому проміжку всесвітній клуб не відзначався лише в Чемпіонаті 2018/19, 0-0.

Колектив з Ель-Хаси посідає сьоме місце в таблиці після чотирнадцяти турів (двадцять один пункт). Це єдиний учасник змагання, котрий досі ні з ким не ділив очки. В останніх п'яти домашніх поєдинках приклад для наслідування здобув чотири вікторії, поступившись Аль-Фейху, 0-2. Аль-Бурайкан та Батна набрали шість балів за системою гол+пас (4+2), Бендебка віддав п'ять асистів. Гру Аль-Фатех — Аль-Наср дивитись онлайн.

Гравці Гарсії перебувають на другому рядку (тридцять три пункти). У лицаря Неджди поряд з Аль-Іттіхадом найнадійніший захист (шість пропущених). Футболісти в попередніх п'яти виїздах здобули чотири перемоги, розписавши нічию з лідером Чемпіонату – Аль-Шабабом, 0-0. У цьому відрізку колективу з Ер-Ріяду забили один м'яч. Таліска очолює список бомбардирів (дванадцять голів), в активі Л. Густаво чотири точні удари та дві передачі.

Для Роналду матч проти Аль-Еттіфака був дебютним у саудівській лізі. Зарплата португальця становить близько двохсот сімнадцяти мільйонів євро, дев'яносто відсотків якої оплачується з державного бюджету. Зустріч Аль-Фатех — Аль-Наср дивитись онлайн.

Початок матчу: 03:02.23 17:00. У перенесеному матчі дев'ятого туру команда з Ель-Хаси здолала в гостях Аль-Вахду, 2-0. Господарі залишилися в меншості в середині другого тайму, а рольова модель забила другий м'яч лише на дев'яносто третій хвилині. Лицар Неджда здолав удома Аль-Еттіфак, 1-0. Жовто-сині тринадцять разів пробили по воротах, але тільки п'ять разів влучили в площину. Роналду провів