Трансляція: Реал Мадрид — Атлетіко
0+

Реал Мадрид — Атлетіко

Початок матчу: 25.02.23 19:30.

Дуель Реал Мадрид — Атлетіко дивитись онлайн, підопічні Карло Анчелотті зіграли внічию з Реалом Сосьєдад, 0-0, після чого впевнено пройшли Валенсію, 2-0, але несподівано поступилися Мальорці, 0-1. Потім у клубному Чемпіонаті світу галактікос розгромили Аль-Ахлі з рахунком 4-1. Далі в цьому ж турнірі мадридці обіграли Аль-Хіляль, 5-3 – голами відзначилися Вінісіус Жуніор та Вальверде. У першому таймі суперникам удалося відіграти один м'яч – відзначився Мусса Марега.

На початку другої половини гри Карім Бензема збільшив перевагу, а за кілька хвилин знову забив Федеріко. На шістдесят третій хвилині гості вразили ворота Луніна, але бразильський форвард вп'яте відправив м'яч у сітку Маюфа та оформив дубль. Останній результативний удар у поєдинку виконав Лусіано В'єтто, але це не врятувало його команду від поразки. Підсумок гри – 3-5 на користь іспанських футболістів. Протиборство Реал Мадрид — Атлетіко дивитись онлайн, після двадцяти одного туру національного чемпіонату червоно-білі опинилися на четвертому місці турнірної таблиці з результатом тридцять вісім балів. Матрацники впевнено обіграли Вальядолід, 3-0, після чого в Кубку Іспанії поступилися Реалу в доданий час, 1-3. Далі в Ла Лізі вони мінімально здолали Осасуну, 1-0, розійшлися миром із Хетафе, 1-1, і з мінімальним рахунком обіграли Сельту.

Попри те, що гравці Дієго Сімеоне залишилися в меншості після видалення Савича, на вісімдесят дев'ятій хвилині Депай забив єдиний переможний гол. Чи зможуть індіанці відігратися за прикру поразку в Кубку Іспанії та взяти в протистоянні з королівським клубом необхідні три бали? Можна змагання Реал Мадрид — Атлетіко дивитись онлайн.

Початок матчу: 25.02.23 19:30. Один із найцікавіших матчів туру – протистояння між мадридським Реалом та Атлетіко. Обидві столичні команди посідають досить високі місця в турнірній таблиці, й очна зустріч може вирішити результат сезону для цих клубів. Після двадцяти турів вершкові перебувають на другій позиції, маючи у своєму активі сорок п'ять балів. Дуель Реал Мадрид — Атлетіко дивитись онл