Атлетік — Жирона
0+

Початок матчу: 26.02.23 15:00.

Після двадцяти одного туру Прімери підопічні Ернесто Вальверде опинилися на сьомому рядку турнірної таблиці, набравши тридцять два бали – від зони єврокубків їх відокремлює лише одне очко. У кожному новому матчі гравці зроблять усе, щоб наступного сезону представляти Іспанію на найпрестижніших європейських турнірах. Але спершу треба обіграти непростих суперників із Каталонії. Можна поєдинок Атлетік — Жирона дивитись онлайн. Леви поступилися мадридському Реалу, 0-2, після цього в Кубку Іспанії здолали Валенсію, 3-1, а потім несподівано програли Сельті, 0-1. Потім їм вдалося розгромити Кадіс, 4-1. Вдало склалася гра з Валенсією в Ла Лізі. Попри те, що кажани вже на сімнадцятій хвилині повели в рахунку, на тридцятій вдалося відігратися завдяки голу Вільямса, а на сімдесят другій Сансет вивів свою команду вперед. Його м'яч і приніс підсумкову перемогу більбайцям, 2-1. Бій Атлетік — Жирона дивитись онлайн, підопічні Мічела перебувають на одинадцятому місці турнірної таблиці. Після двадцяти одного туру іспанського чемпіонату в них двадцять чотири бали, як у Севільї та Вальядоліда. Команда успішно зіграла з нервіонцями, 2-1, але після цього поступилася Вільярреалу та Барселоні. Потім біло-червоним удалося пройти Валенсію, 1-0.

А ось зустріч із Кадісом закінчилася прикрою поразкою, 0-2. На шостій хвилині забив Ескаланте, а на тридцять четвертій Гвардіола. Як же виявлятимуть себе каталонці в грі з басками? Востаннє ці колективи билися 4 листопада минулого року, і перемога дісталася жирондинцям, 2-1. Чим закінчиться нова зустріч? Змагання Атлетік — Жирона дивитись онлайн.

Початок матчу: 26.02.23 15:00. Після двадцяти одного туру Прімери підопічні Ернесто Вальверде опинилися на сьомому рядку турнірної таблиці, набравши тридцять два бали – від зони єврокубків їх відокремлює лише одне очко. У кожному новому матчі гравці зроблять усе, щоб наступного сезону представляти Іспанію на найпрестижніших європейських турнірах. Але спершу треба обіграти непростих суперників і