Ельче — Бетіс
0+

Початок матчу: 24.02.23 22:00.

Становище Ельче загрозливе, адже вони опинилися на останній сходинці турнірної таблиці. Щоби потрапити до порівняно безпечної зони, треба набрати дванадцять очок. Підопічні Пабло Мачіна далеко не в кожному матчі здатні на тріумф. Так, поєдинок із Сельтою закінчився мінімальною поразкою біло-зелених, після чого вони двічі зіграли внічию – з Кадісом та Осасуною. Севільї команда поступилася без шансів, 0-3. Гру Ельче — Бетіс дивитись онлайн.

Насиченим та результативним став матч із Вільярреалом, 3-1. Уже на третій хвилині Мілья вивів своїх уперед. Але на двадцять другій Морено зрівняв цифри на табло. На третій компенсованій хвилині першого тайму півзахисник зелено-смугастих оформив дубль, реалізувавши пенальті. На п'ятдесят другій хвилині Пере забив втретє, знову бездоганно виконавши удар із позначки.

Бій Ельче — Бетіс дивитись онлайн, після двадцяти одного туру Прімери геліополіти посідають п'яту сходинку, маючи у своєму активі тридцять чотири бали. Футболісти Мануеля Пеллегріні можуть поборотися за місця в Лізі чемпіонів і зроблять для цього все можливе. Як свідчать результати останніх п'яти матчів, бетікос не готовий до компромісів. Так, їхня зустріч з Еспаньйолом завершилася мінімальною поразкою, 0-1, а поєдинок із Хетафе – мінімальною перемогою, 1-0. Барселоні вони поступилися, хоча билися гідно, 1-2.

Гра із Сельтою не принесла позитивних емоцій, 3-4, водночас матч з Альмерією завершився вдало. Уже на шостій хвилині Родрі вивів свою команду вперед, але на двадцять сьомій Суарес зрівняв рахунок. На сорок другій хвилині Каналес знову замахнувся на перемогу. У другій половині зустрічі ще по одному м'ячу забили Кошта та Гуардадо, але гра залишилася за зелено-білими, 3-2. Яким буде результат очного протистояння гравців із півдня, які змагаються за місце в Лізі чемпіонів, та ельчан, які борються за виживання в Ла Лізі? Можна сутичку Ельче — Бетіс дивитись онлайн.

Початок матчу: 24.02.23 22:00. Становище Ельче загрозливе, адже вони опинилися на останній сходинці турнірної таблиці. Щоби потрапити до порівняно безпечної зони, треба набрати дванадцять очок. Підопічні Пабло Мачіна далеко не в кожному матчі здатні на тріумф. Так, поєдинок із Сельтою закінчився мінімальною поразкою біло-зелених, після чого вони двічі зіграли внічию – з Кадісом та Осасуною. Се

Українська, Інтершум (не все серии), Альтернативна (не все серии)