Вільярреал — Хетафе
0+

Початок матчу: 27.02.23 22:00.

Вільярреал розмістився на восьмому рядку турнірної таблиці, набравши тридцять один бал за підсумками двадцяти одного раунду Ла Ліги. У сезоні він має непогані результати, але в останніх матчах команда очевидно розчаровує своїх уболівальників. Так, підопічні Кіке Сетьєна вилетіли з Кубка Іспанії, поступившись Реалу Мадриду, 2-3. Після цього в Прімері вони здобули мінімальну перемогу над Жироною, а потім із таким же рахунком поступилися Райо Вальєкано та не впоралися з Ельче, 1-3.

Сутичку Вільярреал — Хетафе дивитись онлайн, кастельйці не взяли жодного балу і в домашньому протистоянні з лідером Чемпіонату – Барселоною. Єдиний гол на вісімнадцятій хвилині забив Педрі після пасу Левандовського. Господарі поля здійснили два удари в площину воріт каталонців, але жоден із них не став результативним.

Поєдинок Вільярреал — Хетафе дивитись онлайн, сині борються за виживання в Ла Лізі: вони опинилися на дні турнірної таблиці, набравши лише дев'ятнадцять балів після двадцяти одного туру. В останніх п'яти битвах міські жодного разу не перемагали. Спочатку поступилися Еспаньйолу, 1-2, потім мінімально програли Барселоні і з таким же рахунком – Бетісу. У матчі з Атлетіко вдалося заробити одне очко, 1-1.

З аналогічними цифрами на табло завершився поєдинок із Райо Вальєкано. На тридцять восьмій хвилині Арамбаррі зрізав м'яч у ворота. На п'ятдесят першій Майораль не зміг забити одинадцятиметровий. Через три хвилини Аленья дістав другу жовту картку та залишив гру, після чого на сімдесят сьомій Унал оформив гол і вирівняв ситуацію на полі. Де Томас на вісімдесят сьомій міг дати мадридцям перемогу, але не реалізував пенальті. Підсумок зустрічі – 1-1. Чи зможе аутсайдер Ла Ліги заробити необхідні бали в протистоянні із жовтим підводним човном? Можна зустріч Вільярреал — Хетафе дивитись онлайн.

Початок матчу: 27.02.23 22:00. Вільярреал розмістився на восьмому рядку турнірної таблиці, набравши тридцять один бал за підсумками двадцяти одного раунду Ла Ліги. У сезоні він має непогані результати, але в останніх матчах команда очевидно розчаровує своїх уболівальників. Так, підопічні Кіке Сетьєна вилетіли з Кубка Іспанії, поступившись Реалу Мадриду, 2-3. Після цього в Прімері вони здобули м

Українська, Інтершум (не всі серії), Альтернативна (не всі серії)