Лаціо — Сампдорія
0+

Початок матчу: 27.02.23 21:45.

У четвертому турі моряки уникли поразки на дев'яносто другій хвилині на Луїджі Фераріс, 1-1. Рятівний гол забив Габб'ядіні, який вийшов на поле в середині другого тайму. Також свій внесок зробив кіпер синьо-окільцевих Аудеро, який виручив господарів у п'яти епізодах. Орли грали першим номером (удари 13-10, у площину воріт 6-3, володіння 56%, небезпечні атаки 57-33), але підвела реалізація.

Бій Лаціо — Сампдорія дивитись онлайн, опоненти провели на Олімпіко одинадцять матчів із 2010 року в Серії А. Капітоліні здобули дев'ять перемог, а в сезонах 2015/16 та 2018/19 суперники розписали нічию (1-1 та 2-2). Генуезці здобули останню вікторію в Римі ще в кампанії 2004/05, 2-1. У попередніх шістьох зустрічах небесно-блакитні забили двадцять один м'яч.

Підопічні Саррі посідають п'яте місце після двадцять першого туру (тридцять дев'ять пунктів). Столичний клуб пропустив сімнадцять разів – тільки оборона Наполі діє надійніше. Протистояння Лаціо — Сампдорія дивитись онлайн. У попередніх шести поєдинках на своєму полі орлята виграли лише два матчі, включно з розгромом Мілана, 4-0. На початку змагання колектив перед рідними вболівальниками переміг Інтер, 3-1. Дзакканьї та Милинкович-Савич набрали дванадцять балів за системою гол+пас (8+4 та 4+8), Іммобіле – десять (7+3), Ф. Андерсон – вісім (6+2). Раніше повідомлялося, що агент сербського лідера капітоліні зустрічався в Лондоні з представниками двох клубів. Дорія перебуває на дев'ятнадцятому рядку (десять пунктів). Моряки найчастіше програють та пропустили тридцять шість м'ячів (третій показник у Чемпіонаті). Крім того, у синьо-окільцьованих найслабша атака (десять точних ударів). Вісімдесят відсотків очок генуезці вибороли саме в гостях.

Лігурійці не відзначалися в чотирьох з останніх шести виїздів. Габб'ядіні записав до активу п'ять результативних дій (4+1). Колишній вінгер Анкарагюджю Хесе поповнив склад команди, також команда орендувала Гюнтера з Верони. Гру Лаціо — Сампдорія дивитись онлайн.

Початок матчу: 27.02.23 21:45. У четвертому турі моряки уникли поразки на дев'яносто другій хвилині на Луїджі Фераріс, 1-1. Рятівний гол забив Габб'ядіні, який вийшов на поле в середині другого тайму. Також свій внесок зробив кіпер синьо-окільцевих Аудеро, який виручив господарів у п'яти епізодах. Орли грали першим номером (удари 13-10, у площину воріт 6-3, володіння 56%, небезпечні атаки 57-33