Баварія — ПСЖ

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок студії: 08.03.23 21:00.

Початок матчу: 08.03.23 22:00.

В 1/8 фіналу Ліги чемпіонів зійдуться німці та французи. Червоні й далі домінують у Бундеслізі, пройшовши в останніх двох матчах Вольфсбург та Бохум. Крім того, вони здобули велику перемогу над Майнцом у Кубку Німеччини. У попередньому раунді ЛЧ мюнхенці здолали парижан завдяки голу Кінгслі Комана, 1-0. Однак в останній грі підопічні Юліана Нагельсмана зазнали поразки від Борусії Менхенгладбах, пропустивши два голи після того, як захисник Дайо Упамекано дістав червону картку вже на восьмій хвилині, 1-2.

Бій Баварія — ПСЖ дивитись онлайн. Парижани своєю чергою продемонстрували менш впевнену гру в останніх виходах на поле. Вони здобули перемогу над Монпельє і Тулузою в Лізі 1, але зазнали поразки в Кубку Франції від Марселя та в Чемпіонаті країни від Монако. У попередньому раунді Ліги чемпіонів червоно-сині програли зірці півдня, пропустивши єдиний гол на третій хвилині, а м'яч Мбаппе не був зарахований через офсайд, 0-1. Крім того, захисник Бенжамен Павар дістав другу жовту картку на другій компенсованій хвилині та був вилучений.

Обидва колективи мають неймовірні історичні здобутки в єврокубках. Баварці – шестиразові переможці Ліги чемпіонів та Суперкубка УЄФА, дворазові тріумфатори Кубка володарів кубків, володарі Кубка УЄФА. Дуель Баварія — ПСЖ дивитись онлайн. ФК Голлівуд завжди є одним із головних фаворитів у будь-якому турнірі, до якого потрапляє.

Підопічні Крістофа Галтьє протягом останніх років беруть активну участь у єврокубках. У їхній скарбничці два Кубки Кубків, один Кубок володарів кубків, один Суперкубок УЄФА, а також звання фіналіста Ліги чемпіонів 2019-2020. Французи завжди вважалися одними з головних претендентів на перемогу в Лізі чемпіонів, і цього сезону вони, напевно, прагнутимуть виходу у фінал. Можна поєдинок Баварія — ПСЖ дивитись онлайн.

Трансляція також доступна жестовою мовою.

Початок студії: 08.03.23 21:00. Початок матчу: 08.03.23 22:00. В 1/8 фіналу Ліги чемпіонів зійдуться німці та французи. Червоні й далі домінують у Бундеслізі, пройшовши в останніх двох матчах Вольфсбург та Бохум. Крім того, вони здобули велику перемогу над Майнцом у Кубку Німеччини. У попередньому раунді ЛЧ мюнхенці здолали парижан завдяки голу Кінгслі Комана, 1-0. Однак в останній грі підопі