MGG 5.8
0+

Початок студії: 02.03.23 21:00.

Початок матчу: 02.03.23 22:00.

Вершкові в минулому раунді здобули вольову перемогу в дербі з Атлетіко (3-1, овертайм). Лос бланкос пропустили в середині першого тайму та відігралися лише на сімдесят дев'ятій хвилині. Вінісіус оформив гол+пас. Галактікос здійснили двадцять три удари, але тільки шість із них потрапили в площину воріт. Каталонці здолали на Камп Ноу Сосьєдад, граючи в більшості половину зустрічі, 1-0. Синьо-гранатові володіли м'ячем сімдесят чотири відсотки часу (шістсот тридцять дві передачі) та створили сімдесят шість небезпечних атак.

Гру Реал Мадрид — Барселона дивитись онлайн, сторони з 2012 року тричі виступали на Бернабеу в рамках Копа дель Рей. У сезоні 2011/12 суперники зустрілися у чвертьфіналі, і гості виявилися сильнішими, 2-1. Бензема віддав асист, також результативним пасом відзначився нинішній наставник блаугранас – Хаві. У розіграшах 2012/13 та 2018/19 команди перетиналися в півфіналі. У першому випадку колективи розписали нічию, 1-1, а другий поєдинок завершився розгромною перемогою каталонців із передачею У. Дембеле, 3-0.

Обидва клуби стартували в турнірі в 1/16, оскільки були учасниками Суперкубку Іспанії. Підопічні Анчелотті пройшли Касереньйо із Сегунди Б, 1-0, і Вільярреал, 3-2. Себальйос набрав чотири бали за системою гол+пас (1+3), Вінісіус – три (2+1). З початку 2000-х вершкові всього сім разів пробивалися до півфіналу та вилетіли тільки в кампаніях 2005/06 та 2018/19. Зустріч Реал Мадрид — Барселона дивитись онлайн.

Раніше Барса вибила представників третього дивізіону – Інтерсіті (4-3, овертайм) і Сеуту, 5-0. В активі Рафіньї чотири результативні дії (2+2), Кесс'є – три (1+2). З 2001 року каталонці в тринадцяти випадках виступали в півфіналі та лише в трьох сезонах припиняли боротьбу за трофей.

У змаганні 2006/07 блаугранас поступилися Хетафе (5-2, 0-4), у розіграші 2007/08 – Валенсії (1-1, 2-3), а в Кубку 2012/13 програли Реалу (1-1, 1-3). Протистояння Реал Мадрид — Барселона дивитись онлайн.

Початок студії: 02.03.23 21:00. Початок матчу: 02.03.23 22:00. Вершкові в минулому раунді здобули вольову перемогу в дербі з Атлетіко (3-1, овертайм). Лос бланкос пропустили в середині першого тайму та відігралися лише на сімдесят дев'ятій хвилині. Вінісіус оформив гол+пас. Галактікос здійснили двадцять три удари, але тільки шість із них потрапили в площину воріт. Каталонці здолали на Камп Но