MGG 6.4
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 15.03.23 22:00.

Поєдинок у рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів відбудеться на полі Сантьяго Бернабеу. Команди змагатимуться за шанс опинитися у чвертьфіналі. Галактікос перебувають у гарній формі, попри поразку від Мальорки в Ла Лізі.

Під керівництвом Карло Анчелотті команда показала свій клас, розгромивши Аль-Ахлі та Аль-Хіяль у Клубному Чемпіонаті світу з результатами 4-1 та 5-3 відповідно, а також здобувши перемогу над Ельче, 4-0, та Осасуною в Прімері, 2-0. Дуель Реал Мадрид — Ліверпуль дивитись онлайн. Гравці прагнуть продовжити серію своїх тріумфів у єврокубках. У футболістів клубу в активі тринадцять перемог у Лізі чемпіонів, що робить їх одним із найуспішніших клубів в історії турніру.

Червоні останнім часом мають труднощі. Після нічиєї із Челсі в національній першості, вони зазнали поразки від Брайтона в Кубку Англії, 1-2, та від Вулвергемптона в Прем'єр-лізі, 0-3. Бій Реал Мадрид — Ліверпуль дивитись онлайн. Проте, колектив продемонстрував свій потенціал, здобувши перемогу над Евертоном та Ньюкаслом у Прем'єр-лізі з підсумком у кожному поєдинку 2-0. В останньому розіграші голи забили Дарвін Нуньєс та Коді Гакпо на десятій та сімнадцятій хвилинах.

Вершкові та підопічні Юргена Клоппа раніше зустрічалися в єврокубках багато разів. Опоненти вже довели свою здатність проходити далеко в європейських змаганнях і тепер борються за місце у чвертьфіналі Ліги чемпіонів, тож кожен із них намагатиметься показати свій найкращий футбол і не залишатиме шансів конкуренту. Битву Реал Мадрид — Ліверпуль дивитись онлайн. Перша гра завершилася поразкою англійців, 2-5, проте шанси на перемогу в них залишаються, якщо влаштувати активну атаку.

Трансляція також доступна жестовою мовою.

Початок матчу: 15.03.23 22:00. Поєдинок у рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів відбудеться на полі Сантьяго Бернабеу. Команди змагатимуться за шанс опинитися у чвертьфіналі. Галактікос перебувають у гарній формі, попри поразку від Мальорки в Ла Лізі. Під керівництвом Карло Анчелотті команда показала свій клас, розгромивши Аль-Ахлі та Аль-Хіяль у Клубному Чемпіонаті світу з результатами 4-1 та 5-3