Наполі — Аталанта
0+

Початок матчу: 11.03.23 19:00.

У тринадцятому турі партенопейці здобули вольову перемогу в Бергамо, 2-1. Кампанійці пропустили на дев'ятнадцятій хвилині, але ще до перерви гол+пас Осімгена вивели блакитно-білих уперед. Оробічі частіше били по воротах (17-7), але десять ударів було заблоковано суперниками. Малиновський з'явився на полі на сімдесятій хвилині та двічі виходив на ударну позицію. В одному епізоді м'яч не дійшов до цілі, в іншому – кіпер Мерет нейтралізував небезпеку.

Матч Наполі — Аталанта дивитись онлайн, сторони провели дванадцять зустрічей у Серії А з 2010 року на стадіоні Дієго Армандо Марадони. Господарі вибороли шість вікторій, королева провінціалів – чотири. Три із шести попередніх поєдинків завершилися на користь богині. За останні сім років команди розписали єдину нічию в сезоні 2019/20, 2-2.

Підопічні Спаллетті впевнено очолюють таблицю після двадцять третього туру, набравши аж шістдесят два пункти. У колективу найкраща атака (п'ятдесят шість м'ячів) та найнадійніший захист (п'ятнадцять пропущених). У поточному розіграші кампанія обіграла вдома всіх, крім Лечче, 1-1. Зустріч Наполі — Аталанта дивитись онлайн.

Партенопейці перед рідними трибунами засмутили в новому році Ювентус, 5-1, та Рому, 2-1. Осімген набрав двадцять один бал за системою гол+пас (18+3), Кварацхелія – дев'ятнадцять (10+9), Зелінський – дев'ять (3+6). МЮ спробує влітку купити захисника Мін Дже за сорок вісім мільйонів євро. Він перейшов до Наполі перед початком нинішнього сезону з Фенербахче за двадцять мільйонів.

Королева провінціалів замикає шістку лідерів (сорок один пункт). Оробічі входять до трійки найрезультативніших учасників Чемпіонату. В останніх п'яти виїздах бергамаски здобули дві перемоги. У поточному Чемпіонаті команда обіграла в гостях Лаціо, 2-0, та Рому, 1-0, а також поділила очки з Ювентусом, 3-3. А. Лукман забив дванадцять м'ячів та віддав чотири асисти, Копмайнерс набрав 6+4, Бога – 1+5. Бій Наполі — Аталанта дивитись онлайн.

Початок матчу: 11.03.23 19:00. У тринадцятому турі партенопейці здобули вольову перемогу в Бергамо, 2-1. Кампанійці пропустили на дев'ятнадцятій хвилині, але ще до перерви гол+пас Осімгена вивели блакитно-білих уперед. Оробічі частіше били по воротах (17-7), але десять ударів було заблоковано суперниками. Малиновський з'явився на полі на сімдесятій хвилині та двічі виходив на ударну позицію. В