Райо Вальєкано — Жирона
0+

, Футбол, Іспанія

Початок матчу: 18.03.23 17:15.

У п'ятнадцятому турі команди розписали бойову нічию на Монтіліві, 2-2. Гості відкрили рахунок уже на другій хвилині. Гол+пас Паласона двічі виводив бджіл уперед, але каталонці відновлювали паритет. Господарі забили обидва м'ячі з пенальті. Біло-червоні виглядали гострішими (удари 16-12, 7-4 у площину воріт, небезпечні атаки 57-29). Кіпер блискавок Димитриєвский здійснив п'ять сейвів.

Зустріч Райо Вальєкано — Жирона дивитись онлайн, супротивники провели в столиці всього вісім матчів із 2009 року. Сім поєдинків відбулися в рамках Сегунди. Поки що колектив із Мадрида випереджає суперника за кількістю перемог. Сторони розписали єдину нічию в сезоні 2008/09, 1-1. Бджоли посідають сьоме місце після двадцяти трьох турів із тридцятьма чотирма пунктами. У попередніх десяти домашніх зустрічах господарі поступилися тільки Бетісу, 1-2, та Сосьєдаду, 0-2. Крім того, блискавки здолали на своєму полі Реал, 3-2.

Паласон набрав десять балів за системою гол+пас (5+5), Камельйо – вісім (5+3), А. Гарсія – шість (4+2). Керівництво Лідса розглядало тренера Райо, Іраолу, на аналогічну посаду. Чемпіон Іспанії влітку заплатить червоно-смугастим п'ять мільйонів євро за вихованця вершкових – Ф. Гарсію. Поєдинок Райо Вальєкано — Жирона дивитись онлайн.

Жирондинці перебувають на одинадцятому рядку (тридцять пунктів). Каталонці входять до четвірки найрезультативніших учасників Ла Ліги. Підопічні Мічела у 2023 році здобули лише одну перемогу в п'яти виїздах, здолавши Більбао, 3-2. Раніше біло-червоні розписали нічию на Бернабеу, 1-1.

Кастельянос та Стуані забили по шість м'ячів, Р. Рікельме та А. Гарсія записали до активу по шість результативних дій (4+2 та 1+5). Циганков відзначився точним ударом та віддав три асисти в п'яти матчах. Українець бере участь в одній гольовій атаці приблизно кожні шістдесят дев'ять хвилин. Гру Райо Вальєкано — Жирона дивитись онлайн.

Початок матчу: 18.03.23 17:15. У п'ятнадцятому турі команди розписали бойову нічию на Монтіліві, 2-2. Гості відкрили рахунок уже на другій хвилині. Гол+пас Паласона двічі виводив бджіл уперед, але каталонці відновлювали паритет. Господарі забили обидва м'ячі з пенальті. Біло-червоні виглядали гострішими (удари 16-12, 7-4 у площину воріт, небезпечні атаки 57-29). Кіпер блискавок Димитриєвский зд