Трансляція: Сассуоло — Спеція
0+

Сассуоло — Спеція

Початок матчу: 17.03.23 19:30.

У третьому турі команди не визначили найсильнішого на стадіоні Альберто Пікко, 2-2. Гості вийшли вперед на двадцять сьомій хвилині, але орлята відповіли двічі ще до перерви. За грою чорно-зелені заслуговували на перемогу (володіння 58%, удари 21-7, у площину воріт 8-2, небезпечні атаки 60-31). Утім, клуб з Емілії-Романьї часто пробивав повз ворота, а кіпер лігурійців Драговські здійснив шість сейвів. Коваленко з'явився на полі на п'ятдесят восьмій хвилині.

Зустріч Сассуоло — Спеція дивитись онлайн, опоненти тричі перетиналися в Модені в Чемпіонаті Італії. Дебютна зустріч пройшла в Серії Б 2012/13 та завершилася перемогою нероверді, 3-2. У попередніх сезонах елітного дивізіону суперники обмінялися вікторіями. Підопічні Діонізі посідають чотирнадцяте місце після двадцять четвертого туру (двадцять сім пунктів). Команда поступилася в трьох із чотирьох останніх виїздах, здолавши Аталанту, 1-0.

Раніше чорно-зелені засмутили на своєму полі Рому, 1-1, та Мілан, 0-0. Берарді набрав вісім балів за системою гол+пас (4+4), А. Лор'єнте – сім (4+3), Фраттезі відзначився п'ять разів. Сассуоло миттєво інтегрував до складу двох футболістів, яких орендував узимку. Йдеться про півзахисника Емполі Байрамі та Дзортеа, права на якого належать Бергамо. Обидва гравці вже провели по чотири матчі в новому колективі. Зустріч Сассуоло — Спеція дивитись онлайн.

Орлята перебувають на сімнадцятому рядку (двадцять один пункт). Б'янконері пропустили сорок один м'яч – лише Салернітана та Кремонезе обороняються ще гірше. У попередніх п'яти виїздах футболісти поступилися тільки Болоньї, 0-2. Нзола забив одинадцять голів та віддав асист.

М’Бала замикає четвірку провідних бомбардирів змагання. В активі Бастоні чотири результативні дії (2+2). Чорно-білі орендували форварда Роми – Шомуродова. Узбек вийшов на поле в п'яти турах. По чотири зустрічі провели інші новачки – Ж. Моутінью (Орландо Сіті) та Еспозіто (СПАЛ). Матч Сассуоло — Спеція дивитись онлайн.

Початок матчу: 17.03.23 19:30. У третьому турі команди не визначили найсильнішого на стадіоні Альберто Пікко, 2-2. Гості вийшли вперед на двадцять сьомій хвилині, але орлята відповіли двічі ще до перерви. За грою чорно-зелені заслуговували на перемогу (володіння 58%, удари 21-7, у площину воріт 8-2, небезпечні атаки 60-31). Утім, клуб з Емілії-Романьї часто пробивав повз ворота, а кіпер лігурій