0+

ПСЖ — Ренн

, Футбол, Франція

Початок матчу: 19.03.23 18:05.

Парижани посідають перше місце в таблиці французької Ліги 1 з комфортним відривом від своїх найближчих переслідувачів. Клуб демонструє стабільну гру в останніх матчах. Він пройшов Нант, 4-2.

Рахунок відкрив Мессі на дванадцятій хвилині. Через п'ять хвилин стався гол у ворота суперника, після чого Блас скоротив відставання для своїх, забивши на тридцять першій хвилині. Через сім хвилин Ганаго зрівняв рахунок. Однак на шістдесятій хвилині Перейра здійснив результативний удар і знову вивів команду вперед. Битву ПСЖ — Ренн дивитись онлайн. На дев'яносто першій хвилині Мбаппе забив гол, а-от асистував йому Пембеле. Також червоно-сині здобули переконливу перемогу над Марселем, 3-0. У матчі Ліги чемпіонів проти Баварії Мюнхен зазнали поразки, 0-1.

Боротьбу ПСЖ — Ренн дивитись онлайн, червоно-чорні розташувалися на п'ятому місці в таблиці Ліги 1 і демонструють гарні результати цього сезону. Вони мають чотирнадцять перемог та вісім поразок, а також відмінний показник різниці голів – шістнадцять. Команда Брюно Женезіо входить до числа претендентів на вихід до Ліги Європи наступного сезону, і їхня позиція в таблиці може ще зміцнитися в наступних поєдинках. Із цих п'яти матчів спортсмени перемогли двічі та двічі програли, одного разу зіграли внічию.

Домашня сутичка з Марселем пройшла в напруженій атмосфері. На п'ятдесят сьомій хвилині гості відкрили рахунок завдяки голу Колашинаця, який легко відправив м'яч у порожні ворота після подачі Ундера. У відповідь господарі розпочали наступальну гру, але не змогли зрівняти рахунок. На шістдесят шостій хвилині жовтою карткою було покарано Дуе. Хто здобуде перемогу в протистоянні лідера Чемпіонату та команди, яка наступає їй на п'яти? Можна протиборство ПСЖ — Ренн дивитись онлайн.

Початок матчу: 19.03.23 18:05. Парижани посідають перше місце в таблиці французької Ліги 1 з комфортним відривом від своїх найближчих переслідувачів. Клуб демонструє стабільну гру в останніх матчах. Він пройшов Нант, 4-2. Рахунок відкрив Мессі на дванадцятій хвилині. Через п'ять хвилин стався гол у ворота суперника, після чого Блас скоротив відставання для своїх, забивши на тридцять першій хв