Реймс — Марсель
0+

Початок матчу: 19.03.23 21:45.

Червоно-білі посідають восьме місце в турнірній таблиці. Вони провели двадцять шість матчів, у яких здобули дев'ять перемог, тринадцять разів зіграли внічию та зазнали чотирьох поразок. Воротарі клубу пропустили двадцять шість голів, а нападники забили тридцять чотири рази, що говорить про збалансованість команди. Підопічні Вільяма Стілла виграли три з п'яти останніх поєдинків, обігравши Тулузу та Труа з рахунком 3-0 та 4-0 відповідно. Також пройшли Аяччо, 1-0, що свідчить про гарну форму спортсменів.

Проте, в останній зустрічі Кубка Франції вони зазнали поразки від тулузців, 1-3. Невдалий старт поєдинку стався на двадцять третій хвилині, коли Діуф здійснив автогол. У першому таймі Абухляль забив другий м'яч у грі на тридцять п'ятій хвилині. Після перерви Чаїбі здійснив третій результативний удар на шістдесят другій хвилині, прийнявши пас від Ван ден Бомена. Змагання Реймс — Марсель дивитись онлайн. Наприкінці гри Каюсте оформив гол, але цього виявилося замало для того, щоб змінити результати битви.

Бій Реймс — Марсель дивитись онлайн, гравці з півдня посідають друге місце в турнірній таблиці. Вони провели двадцять шість матчів і здобули сімнадцять перемог за чотирьох нічиїх та п'яти поразок. Нападники клубу забили сорок дев'ять голів, а захисники пропустили двадцять п'ять м'ячів. В останніх п'яти іграх команда Ігора Тудора здобула три вікторії та зазнала двох невдач. Наприклад, вдалося перемогти Ренн, 1-0, але раніше вони не пройшли ПСЖ та Аннесі в Кубку Франції.

Домашній поєдинок із підопічними Лорана Гюйо в Кубку закінчився з рахунком 2-2, і після серії пенальті гості вийшли переможцями. На початку гри Верету відкрив рахунок на двадцять дев'ятій хвилині, але Дьон та Муанга забили другий та третій м'ячі. На вісімдесят п'ятій хвилині Санчес не зумів реалізувати пенальті, але в компенсований час Муге все ж таки потрапив у ворота ворога супротивника та зрівняв рахунок. Однак у серії пенальті помилка Балерді стала фатальною для господарів поля – і суперник здобув гору. Можна протистояння Реймс — Марсель дивитись онлайн.

Початок матчу: 19.03.23 21:45. Червоно-білі посідають восьме місце в турнірній таблиці. Вони провели двадцять шість матчів, у яких здобули дев'ять перемог, тринадцять разів зіграли внічию та зазнали чотирьох поразок. Воротарі клубу пропустили двадцять шість голів, а нападники забили тридцять чотири рази, що говорить про збалансованість команди. Підопічні Вільяма Стілла виграли три з п'яти останні