Трансляція: Хетафе — Севілья
0+

Хетафе — Севілья

Початок матчу: 19.03.23 19:30.

У шістнадцятому турі андалусійці здолали суперника на Рамон Санчес Пісхуан, 2-1. Гості скоротили відставання наприкінці основного часу. Усе могло скластися інакше, якби зарахували гол Унала в першому таймі, але форвард перебував у офсайді. Господарі мали територіальну перевагу і трохи частіше створювали небезпечні атаки (45-36). Обидві команди здійснили по одинадцять ударів, але червоно-білі пробивали точніше (5-2 у площину воріт).

Зустріч Хетафе — Севілья дивитись онлайн, супротивники провели одинадцять матчів на Колісеумі з 2011 року. У темно-синіх п'ять перемог, нервіонці виявилися сильнішими в чотирьох випадках. Суддя зафіксував останню нічию в сезоні 2015/16, 1-1. Клуб із провінції Мадрид не відзначався в чотирьох із п'яти попередніх зустрічей. Колективи набрали по двадцять п'ять пунктів після двадцять четвертого туру та ділять шістнадцятий рядок. Підопічні Флореса у восьми останніх поєдинках на своєму полі поступилися лише Бетісу, 0-1, та Еспаньйолу, 1-2.

Після відновлення Ла Ліги міські здобули десять очок у шести домашніх іграх. Унал набрав тринадцять балів за системою гол+пас (10+3), Майораль – сім (6+1). Клуб орендував півзахисника Роми – Вільяра. Гонсало вже виходив у семи зустрічах, але жодного разу не відіграв більш ніж сорок п'ять хвилин. Битву Хетафе — Севілья дивитись онлайн.

Червоно-білі пропустили тридцять дев'ять м'ячів. Лише Альмерія та Ельче обороняються ще гірше. Андалусійці не можуть перемогти на виїзді в семи матчах поспіль. У цьому відрізку мінгіянці розписали нічию з Бетісом, 1-1. Ен Несірі відзначився п'ять разів, в активі О. Торреса три точні удари та асист.

Нервіонці цікавляться воротарем донецького Шахтаря – Трубіним. Контракт Анатолія з гірниками закінчується наступного року, тому червоно-білі розраховують витратити на трансфер близько п'яти мільйонів євро. Українця розглядають як заміну Буну, який може перейти до АПЛ. Гру Хетафе — Севілья дивитись онлайн.

Початок матчу: 19.03.23 19:30. У шістнадцятому турі андалусійці здолали суперника на Рамон Санчес Пісхуан, 2-1. Гості скоротили відставання наприкінці основного часу. Усе могло скластися інакше, якби зарахували гол Унала в першому таймі, але форвард перебував у офсайді. Господарі мали територіальну перевагу і трохи частіше створювали небезпечні атаки (45-36). Обидві команди здійснили по одинадц