Спортінг — Арсенал
0+

, Футбол, Ліга Європи, Європа

Початок матчу: 09.03.23 19:45.

Зелено-білі в минулому раунді грали з Мідтьюлландом. У домашньому матчі лісабонці уникли поразки на дев'яносто четвертій хвилині, 1-1, а в Данії розгромили суперника з рахунком 4-0 завдяки дублю П. Гонсалвеша. Крім того, леви залишилися в більшості ще наприкінці першого тайму. Каноніри за підсумками групового етапу турніру очолили квартет А та здобули пряму путівку до 1/8 фіналу.

Бій Спортінг — Арсенал дивитись онлайн, колективи боролися за плей-оф Ліги Європи в сезоні 2018/19. Гуннери виявилися сильнішими на стадіоні Жозе Алваладе й забили єдиний м'яч ближче до кінця основного часу, 1-0. Віцечемпіон Португалії восени посів третій рядок у групі D ЛЧ. Команда приймала на своєму полі Айнтрахт, 1-2, Марсель, 0-2, і Тоттенгем, 2-0. П. Гонсалвеш, Едвардс та Паулінью набрали по три результативні дії в поточній єврокампанії. Зелено-білі вперше пробилися до 1/8 КУЄФА в розіграші 1981/82, коли вилетіли від швейцарського Ксамакса (0-0, 0-1).

У змаганні 1985/86 лісабонці вибили Більбао (1-2, 3-0), а за п'ять років – Вітес (2-0, 2-1). У турнірі 1993/94 леви пропустили далі Зальцбург (2-0, 0-3, овертайм), а в сезоні 2004/05 розібралися з Мідлсбро (3-2, 1-0). Надалі клуб ще чотири рази виступав у 1/8 та програв лише в одному випадку. Матч Спортінг — Арсенал дивитись онлайн.

Англійці на груповій стадії побували в гостях у ПСВ, 0-2, Буде-Глімта, 1-0, та Цюриха, 2-1. Нкетіа взяв участь у трьох голах. Каноніри дебютували на цій стадії в кампанії 1978/79, але не змогли пройти Црвену Звезду (1-1, 0-1). У КУЄФА 1999/00 гунери вибили Депортіво з Ла-Коруньї (5-1, 1-2), у розіграші 2017/18 – Мілан (2-0, 3-1).

Також лондонський клуб вдало пройшов цей етап у змаганнях 2018/19 та 2020/21, залишивши позаду Ренн (1-3, 3-0) та Олімпіакос (3-1, 0-1). Матч Спортінг — Арсенал дивитись онлайн.

Початок матчу: 09.03.23 19:45. Зелено-білі в минулому раунді грали з Мідтьюлландом. У домашньому матчі лісабонці уникли поразки на дев'яносто четвертій хвилині, 1-1, а в Данії розгромили суперника з рахунком 4-0 завдяки дублю П. Гонсалвеша. Крім того, леви залишилися в більшості ще наприкінці першого тайму. Каноніри за підсумками групового етапу турніру очолили квартет А та здобули пряму путівк