АЕК Ларнака — Вест Гем
0+

, Футбол, Європа

Початок матчу: 09.03.23 19:45.

Команда тренера Хосе Луїса Ольтри посідає друге місце в турнірній таблиці. У двадцяти п'яти іграх вона набрала п'ятдесят чотири очки, вигравши сімнадцять матчів, тричі зігравши внічию та зазнавши п'яти поразок. Це дуже непоганий результат, і колектив має добрі шанси на фініш у зоні єврокубків. У недавніх матчах спортсмени показали різні результати: один виграш, одна нічия та дві поразки.

Змагання АЕК Ларнака — Вест Гем дивитись онлайн, у поєдинку з Аполлоном воїни здобули перемогу, 2-1. Перший тайм закінчився без забитих м'ячів, але було зафіксовано дві жовті картки: на тридцять третій хвилині покарання дістав Хаммас, а на сорок п'ятій – Варда. У другому таймі гри на п'ятдесят першій хвилині Хаммасу був показаний другий гірчичник, а на шістдесят третій хвилині гол забив Габріель Доньйо, 1-0. Тринадцять хвилин по тому лімасольці отримали м'яч у відповідь, але на дев'яностій хвилині матчу Варда здійснив результативний удар і забезпечив перемогу своїй команді, 2-1.

Підопічні Девіда Моєса розташувалися на шістнадцятому місці в таблиці Англійської Прем'єр-ліги з двадцятьма трьома очками після двадцяти чотирьох ігор. Команда має шість перемог, п'ять нічиїх та тринадцять поразок, забивши двадцять три та пропустивши двадцять дев'ять голів. Зараз колектив перебуває в нижній частині таблиці та виборює збереження місця у вищій лізі. Змагання АЕК Ларнака — Вест Гем дивитись онлайн. Залізні мають непогані результати в останніх зустрічах у Прем'єр-лізі, здобувши одну перемогу та діставши одну нічию та поразку.

У Кубку Англії молотобійці показали переконливішу гру та вийшли до наступного раунду, здобувши перемогу над Дербі, 2-0. А ось пройти Манчестер Юнайтед не вдалося. Можна протистояння АЕК Ларнака — Вест Гем дивитись онлайн.

Початок матчу: 09.03.23 19:45. Команда тренера Хосе Луїса Ольтри посідає друге місце в турнірній таблиці. У двадцяти п'яти іграх вона набрала п'ятдесят чотири очки, вигравши сімнадцять матчів, тричі зігравши внічию та зазнавши п'яти поразок. Це дуже непоганий результат, і колектив має добрі шанси на фініш у зоні єврокубків. У недавніх матчах спортсмени показали різні результати: один виграш, од