0+

Бетіс — Манчестер Юнайтед

, Футбол, Ліга Європи, Європа

Початок матчу: 16.03.23 19:45.

Бій Бетіс – Матчестер Юнайтед дивитись онлайн, на виїзді зелено-білі обіграли Ельче, 3-2, перервавши свою невелику серію без перемог. Ця зустріч проходила на стадіоні Естадіо Мануель Мартінес Валеро. У першому таймі господарі поля вирвалися вперед завдяки голам Фіделя та Боє, 2-0, але після перерви гості активізувалися та зрівняли цифри на табло – результативними ударами відзначилися Іглесіас і Міранда. На дев'яносто п'ятій хвилині геліополіти реалізували пенальті та поставили в матчі переможну крапку.

Протистояння Бетіс – Матчестер Юнайтед дивитись онлайн, червоні дияволи розташувалися на третій позиції в національній Прем'єр-лізі. Тренер Ерік тен Гаґ зміг привести свій колектив до стабільних перемог, вигравши п'ятнадцять із двадцяти чотирьох матчів, і поступившись лише п'ять разів. Футболісти й далі борються за високі місця в турнірній таблиці та показують гарну ігрову форму.

У Кубку Англії червоні розібралися з Вест Гемом, а в Кубку футбольної ліги – з Ньюкаслом, а також здобули перемогу над Лестером у Прем'єр-лізі. У матчі Ліги Європи вони також обіграли Барселону, 2-1. У попередньому матчі манкуніанці розписали з каталонцями нічию, 2-2. Як зіграє англійська команда проти ще одного непростого суперника з Іспанії? Можна протиборство Бетіс – Матчестер Юнайтед дивитись онлайн.

Початок матчу: 16.03.23 19:45. В іспанському Чемпіонаті Бетіс посідає п'яте місце й має добрі шанси кваліфікуватися до єврокубків наступного сезону. Підопічні Мануеля Пеллегріні показують досить стабільну гру: вони здобули перемогу в трьох із п'яти останніх поєдинків, а два з них програли з мінімальним рахунком. Бій Бетіс – Матчестер Юнайтед дивитись онлайн, на виїзді зелено-білі обіграли Ель