Арсенал — Спортінг
0+

, Футбол, Ліга Європи, Європа

Початок матчу: 16.03.23 22:00.

Бій Арсенал — Спортінг дивитись онлайн, лондонці показали неймовірні результати, вигравши в рамках англійського Чемпіонату останні чотири матчі, до того ж здобули впевнену перемогу над Евертоном, 4-0. Вони також змогли обіграти Лестер та Астон Віллу, але на домашній арені зазнали поразки від Манчестера Сіті, 1-3. Містяни забили перший гол на двадцять четвертій хвилині – відзначився Кевін Де Брейне. На тридцять четвертій хвилині Кайл Вокер дістав жовту картку за неспортивну поведінку, а через дві хвилини попередження за затягування гри дістав воротар Едерсон. На сорок сьомій хвилині Сака реалізував пенальті – і господарі поля зрівняли цифри на табло. У другому таймі небесно-блакитні зібралися із силами та відправили в сітку супротивника ще два м'ячі: на сімдесят шостій хвилині це зробив Джек Гріліш, а на вісімдесят третій – Ерлінг Голанн.

Змагання Арсенал — Спортінг дивитись онлайн, зелено-білі під керівництвом тренера Рубена Аморіма посідають четверте місце в турнірній таблиці Португальської ліги. У двадцяти двох матчах команда здобула чотирнадцять перемог і показує гарні результати в поточному сезоні, хоча останні матчі гравці провели не в найкращий спосіб.

У національній першості вони двічі перемогли, а потім програли Порту, 1-2. У Лізі Європи леви за сумою двох зустрічей легко пройшли Мітьюлланд, 1-5. Чи вистачить у лісабонців сил та досвіду, щоб зламати опір одного з найліпших футбольних клубів Англії? Можна битву Арсенал — Спортінг дивитись онлайн.

Початок матчу: 16.03.23 22:00. Мікель Артета обіймає посаду головного тренера канонірів із грудня 2019 року. Він встиг привести команду до перемоги в Кубку Англії у 2020 році та до восьмої позиції в національній першості в сезоні 2020/2021. Нині під його керівництвом колектив посідає перше місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги та є одним із головних претендентів на титул. Бій Арсенал — Спорт