Вест Гем — АЕК Ларнака
0+

Початок матчу: 16.03.23 22:00.

Бій Вест Гем — АЕК Ларнака дивитись онлайн, опоненти зустрінуться в Лондоні вперше. Підопічні Моєса стартували в турнірі у фіналі кваліфікації та на Олімпійському стадіоні обіграли датський Віборг, 3-1. На груповій стадії залізні приймали в Англії Стяуа, 3-1, Андерлехт, 2-1, та Сількеборг, 1-0. Скамакка забив чотири м'ячі, Боуен – три, Корне віддав три асисти, Форнальс та Бенрахма набрали три бали за системою гол+пас (2+1). Торік ВХЮ пробився до 1/8 фіналу Ліги Європи, де вибив Севілью (0-1, 2-0, овертайм). Нагадаємо, що вирішальний м'яч у згаданому протистоянні забив Ярмоленко.

До цього молотобійці брали участь на цій стадії в євротурнірі ще в сезоні 1980/81. Йдеться про розіграш Кубка володарів кубків, у якому лондонський клуб вибив румунську Тімішоару (4-0, 0-1). Зустріч Вест Гем — АЕК Ларнака дивитись онлайн.

Воїни вийшли на міжнародну арену ще в другому раунді ЛЧ, зігравши на виїзді внічию з Мідтьюлландом, 1-1. У відборі ЛЄ гравці побували в гостях у Партизана, 2-2, та Дніпра-1, 2-1, у групі – у київського Динамо, 1-0, Фенербахче, 0-2, та Ренна, 1-1. Дюрчо записав до активу шість результативних дій (4+2), Р. Лопес – чотири (3+1), Енглезу – три (1+2), Альтман відзначився тричі.

Жовто-зелені вперше грають у плей-оф єврокубка. Раніше команда з Ларнаки неодноразово вилітала ще у кваліфікації, а найвищим досягненням було три участі в груповій стадії Ліги Європи (2011/12, 2018/19 та 2022/23). Матч Вест Гем — АЕК Ларнака дивитись онлайн.

Початок матчу: 16.03.23 22:00. Молотобійці виграли всі матчі групового етапу та з першого місця квартету В вийшли до 1/8 фіналу. Воїни за півроку знову перетнулися з Дніпром-1. Цього разу жовто-зелені знову виявилися сильнішими. Віцечемпіон Кіпру здобув перемогу на своєму полі завдяки голу на вісімдесят четвертій хвилині, 1-0, а в Кошиці глядачі не побачили результативних атак, 0-0. Бій Вест