Феєнорд — Шахтар (жестовою мовою)
0+

Початок студії: 09.03.23 21:00.

Початок матчу 09.03.23 22:00.

Гірники до цього успішно вибили Ренн. У Польщі підопічні Йовичевича здолали суперника завдяки двом голам у першому таймі, 2-1. У Франції господарі домінували, але вистояли сто двадцять хвилин, а згодом виграли в серії пенальті (1-2, 5-4). Трубін здійснив сім сейвів у поєдинку, а також відбив три удари в післяматчевій лотереї. Роттердамці фінішували першими у квартеті F на груповій стадії, тому пропустили попередній раунд.

Бій Шахтар — Феєнорд (жестовою мовою) дивитись онлайн, супротивники перетиналися в Лізі чемпіонів 2017/18. Тоді команди боролися за вихід до 1/8 турніру. Помаранчево-чорні приймали гостей з Ередивізі на харківському стадіоні Металіст. Український клуб пропустив уже на дванадцятій хвилині, але дубль Марлоса та гол+пас Ф. Ферейри допомогли здобути впевнену перемогу, 3-1. Донецька команда виступала восени в ЛЧ. У рамках групи колектив грав у Варшаві проти Селтіка, 1-1, Реала Мадрид, 1-1, та Лейпцига, 0-4.

На рахунку Б. Михайліченка три асисти в шести зустрічах поточного євросезону – це найрезультативніший футболіст у матчах на міжнародній арені після того, як пішов Мудрик. Гірники вперше пробилися до 1/8 фіналу КУЄФА в розіграші 1976/77, але вилетіли від Ювентуса (0-3, 1-0). У кампаніях 2004/05 та 2006/07 команда не пройшла АЗ (1-3, 0-2) та Севілью (2-3, 2-2). Надалі українці ще чотири рази брали участь у цій стадії та поступилися лише Ромі в турнірі 2020/21 (1-2, 0-3). Матч Шахтар — Феєноорд (жестовою мовою) дивитись онлайн.

Нідерландці в групі F грали в гостях проти Штурма, 0-1, Мідтьюлланда, 2-2, та Лаціо, 2-4. С. Хіменес забив чотири м'ячі, в активі Ідріссі – гол та дві передачі. Роттердамці з початку 2000-х пробивалися до 1/8 лише в змаганні 2001/02, коли залишили позаду Рейнджерс (1-1, 3-2).

Також колектив із Південної Голландії виступав у цьому раунді в сезоні 1996/97, пропустивши далі Тенеріфе (0-0, 2-4). Зустріч Шахтар — Феєнорд (жестовою мовою) дивитись онлайн.

Початок студії: 09.03.23 21:00. Початок матчу 09.03.23 22:00. Гірники до цього успішно вибили Ренн. У Польщі підопічні Йовичевича здолали суперника завдяки двом голам у першому таймі, 2-1. У Франції господарі домінували, але вистояли сто двадцять хвилин, а згодом виграли в серії пенальті (1-2, 5-4). Трубін здійснив сім сейвів у поєдинку, а також відбив три удари в післяматчевій лотереї. Роттерда