Феєнорд — Шахтар (жестовою мовою)
0+

Початок студії: 16.03.23 18:40.

Початок матчу: 16.03.23 19:45.

Роттердамці фінішували на першому місці у квартеті F, тому одразу вийшли до 1/8 фіналу. Гірники не без успіху вибили Ренн. У Варшаві помаранчево-чорні здолали бретонців завдяки двом м'ячам, забитим ще до перерви, 2-1. У Франції підопічні Йовичевича насилу вистояли сто двадцять хвилин. Трубін здійснив сім сейвів, а уникнути вильоту допоміг автогол на сто дев'ятнадцятій хвилині. У серії пенальті Анатолій відбив три удари, 5-4.

Зустріч Феєнорд — Шахтар (жестовою мовою) дивитись онлайн, опоненти грали на груповому етапі Ліги чемпіонів 2017/18. На Де Кейпі український клуб виборов вольову перемогу, пропустивши на початку першого тайму, 2-1. Гості догравали в меншості, оскільки Ракіцький, який нещодавно повернувся до команди, заробив вилучення. Гордість Півдня в рамках квартету F ЛЄ приймала Штурм, 6-0, Мідтьюлланд, 2-2, та Лаціо, 1-0. С. Хіменес забив чотири м'ячі.

Колектив із Південної Голландії вперше пробився до 1/8 КУЄФА в сезоні 1973/74, коли вдалося вибити Стандард (1-3, 2-0). Роттердамці лише сім разів виступали на цій стадії (чотири вильоти). Остання спроба потрапити до чвертьфіналу була ще в розіграші 2001/02, коли клуб залишив позаду Рейнджерс (1-1, 3-2). Гордість Півдня планує запросити на поєдинок українських біженців. Гру Феєнорд — Шахтар (жестовою мовою) дивитись онлайн.

Гірники в ЛЧ побували в гостях у Лейпцига, 4-1, Реала Мадрид, 1-2, та Селтіка, 1-1. Б. Михайліченко віддав три асисти в шести матчах євротурнірів. Гравці також у семи випадках були в 1/8 (чотири вильоти). Дебют відбувся в кампанії 1976/77, коли оранжево-чорні вилетіли від Ювентуса (0-3, 1-0). Два роки тому донецька команда поступилася Ромі на цьому етапі (0-3, 1-2).

Трансляція буде доповнена жестовою мовою, у якій використовується міміка та рухи для заміни мовлення. Протистояння Феєнорд — Шахтар (жестовою мовою) дивитись онлайн.

Початок студії: 16.03.23 18:40. Початок матчу: 16.03.23 19:45. Роттердамці фінішували на першому місці у квартеті F, тому одразу вийшли до 1/8 фіналу. Гірники не без успіху вибили Ренн. У Варшаві помаранчево-чорні здолали бретонців завдяки двом м'ячам, забитим ще до перерви, 2-1. У Франції підопічні Йовичевича насилу вистояли сто двадцять хвилин. Трубін здійснив сім сейвів, а уникнути вильоту д