Кадіс — Севілья
0+

Початок матчу: 01.04.23 19:30.

У вісімнадцятому турі червоно-білі вирвали перемогу на останніх хвилинах основного часу на Рамон Санчес Пісхуані, 1-0. Господарі могли відкрити рахунок ще до перерви, але гол Ламели скасували (офсайд). За грою нервіонці мали громити суперника, але кіпер дятлів Ледесма провів хороший матч (вісім сейвів). Мінгіянці виглядали на дві голови вище за жовто-синіх (удари 17-4, у площину воріт 9-1, володіння сімдесят п'ять відсотків, небезпечні атаки 101-12).

Битву Кадіс — Севілья дивитись онлайн, супротивники за останні тридцять років провели лише три матчі на Нуево Мірандільї в рамках Чемпіонату. Усі ці поєдинки завершилися на користь одного з провідних клубів Андалусії із загальним результатом 8-1. Останню нічию зафіксували в сезоні 1992/93, 1-1, а субмарина святкувала перемогу перед рідними трибунами ще 1991 року, 2-1.

Підопічні С. Гонсалеса посідають п'ятнадцяте місце після двадцять четвертого туру (двадцять шість пунктів). Команда забиває найменше поряд із Вальядолідом та Ельче. На рахунку дятлів вісім мирових – лише Еспаньйол розписує нічиї частіше. Протистояння Кадіс — Севілья дивитись онлайн.

Безпрограшна домашня серія жовто-синіх триває дев'ять зустрічей, п'ять із яких закінчилися без пропущених. У цьому проміжку Кадіс здолав Атлетіко, 3-2, а також поділив очки з Бетісом, 0-0, та Вільярреалом, 0-0. Колектив поступився на своєму полі ще у вересні, коли приймав Барселону, 0-4. Бонгонда відзначився двічі й віддав два асисти.

Нервіонці розміщуються на сімнадцятому рядку (двадцять п'ять пунктів). Червоно-білі замикають трійку учасників Ла Ліги з найгіршим захистом (тридцять дев'ять пропущених). Підопічні Сампаолі не можуть перемогти на виїзді сім матчів поспіль.

Серед гостьових поєдинків севільців варто виділити ігри з Бетісом, 1-1, та Вільярреалом, 1-1. Ен Несірі забив п'ять м'ячів, О. Торрес набрав чотири бали за системою гол+пас (3+1). Зустріч Кадіс — Севілья дивитись онлайн.

Початок матчу: 01.04.23 19:30. У вісімнадцятому турі червоно-білі вирвали перемогу на останніх хвилинах основного часу на Рамон Санчес Пісхуані, 1-0. Господарі могли відкрити рахунок ще до перерви, але гол Ламели скасували (офсайд). За грою нервіонці мали громити суперника, але кіпер дятлів Ледесма провів хороший матч (вісім сейвів). Мінгіянці виглядали на дві голови вище за жовто-синіх (удари