Атлетік — Осасуна
0+

, Футбол, Іспанія

Початок матчу: 04.04.23 22:00.

У першому матчі, який пройшов у Памплоні, гол Абде в дебюті другого тайму приніс перемогу червоним, 1-0. Гості частіше створювали небезпечні атаки (53-29), але на завершальній стадії ніхто не мав відчутної переваги (удари 9-8, у площину воріт 3-2). Також леви краще тримали м'яч. Обидві команди не уникали жорсткої боротьби, тому вже до п'ятдесят четвертої хвилини арбітр показав дві жовті картки.

Бій Атлетік — Осасуна дивитись онлайн, сторони перетиналися на Сан-Мамесі в 1/8 фіналу Копа дель Рей 2008/09. Тоді господарі виявилися сильнішими, 2-0. Клуби стартували в турнірі в 1/64. Більбао спочатку вибив представників четвертого дивізіону – Альсіру, 2-0, та Сестао, 1-0. Після цього підопічні Вальверде розгромили Ельденсе, який виступає в Прімері, 6-1. Далі червоно-білим протистояли учасники Ла Ліги – Еспаньйол, 1-0, та Валенсія, 3-1. Беренгер та Н. Вільямс відзначилися тричі.

З 1987 року баски вісім разів пробивалися до півфіналу й лише в трьох випадках припиняли боротьбу за трофей. У сезоні 2001/02 колектив вилетів від Реала Мадрид (2-1, 0-3), за три роки – від Бетіса (0-0, 0-0, 4-5 за пенальті). У минулому розіграші Атлетік не зміг зіграти у вирішальному поєдинку через Валенсію (1-1, 0-1). Матч Атлетік — Осасуна дивитись онлайн.

Рохільйос на ранніх етапах Кубка Іспанії залишили за бортом Фуентес із регіонального Чемпіонату Арагона, 4-1, Арнедо, який представляє Сегунду Б, 3-1, і Хімнастік із Таррагони, який нині виступає в третьому дивізіоні (2-1, екстратайм). В 1/8 фіналу червоні розібралися з Бетісом (2-2, 4-2 за пенальті), після чого вибили їхнього принципового суперника – Севілью (2-1, ЕТ).

К. Гарсія очолює список найкращих бомбардирів змагання (п'ять м'ячів). З 1939 року футболісти лише три рази брали участь у півфіналі та подолали цю стадію лише в кампанії 2004/05, здолавши Атлетіко (1-0, 0-0). Матч Атлетік — Осасуна дивитись онлайн.

Початок матчу: 04.04.23 22:00. У першому матчі, який пройшов у Памплоні, гол Абде в дебюті другого тайму приніс перемогу червоним, 1-0. Гості частіше створювали небезпечні атаки (53-29), але на завершальній стадії ніхто не мав відчутної переваги (удари 9-8, у площину воріт 3-2). Також леви краще тримали м'яч. Обидві команди не уникали жорсткої боротьби, тому вже до п'ятдесят четвертої хвилини а