Баварія — Фрайбург
0+

Початок матчу: 04.04.23 21:45.

ФК Голлівуд у минулому раунді розгромив на виїзді Майнц, а Чупо-Мотінг ще в першому таймі оформив гол+пас, 4-0. Зірка півдня повністю переграла суперника (удари 21-11, у площину воріт 9-1, володіння шістдесят вісім відсотків, сімсот чотири паси, небезпечні атаки 54-35). Бразильці з Брайсгау до вісімдесят сьомої хвилини не могли розпечатати ворота Зандгаузена з Другої Бундесліги, але все ж таки дотиснули господарів, 2-0. Команда з Баден-Вюртемберга пробила шістнадцять разів, і в десяти моментах м'яч пройшов повз.

Бій Баварія — Фрайбург дивитись онлайн, колективи перетиналися в Кубку Німеччини 2004/05 на цій же стадії. Той матч проходив на полі біло-червоних та завершився нищівною перемогою мюнхенського клубу, 7-0. Чинний чемпіон країни без проблем подолав ранні етапи змагання. У 1/32 колишні підопічні Нагельсмана розгромили Вікторію Кельн із Третьої ліги, 5-0, після чого легко обіграли на виїзді Аугсбург, 5-2. Чупо-Мотінг набрав п'ять балів за системою гол+пас (3+2), Т. Мюллер віддавав асист у кожному поєдинку, Мусіала відзначився тричі, в активі А. Девіса два м'ячі та передача.

З початку 2000-х ФК Голлівуд вісімнадцять разів пробивався до чвертьфіналу та вилітав лише в сезонах 2003/04 (Алеманія Аахен, 1-2) та 2008/09 (Баєр, 2-4). Протистояння Баварія — Фрайбург дивитись онлайн.

Підопічні Штрайха в перших раундах здолали представників другого дивізіону – Кайзерслаутерн (2-1, овертайм) та Санкт-Паулі (2-1, ОТ). В обох матчах бразильці з Брайсгау відігравалися вже наприкінці другого тайму. Гінтер та Н. Петерсен оформили гол+пас.

Команда з Баден-Вюртемберга вісім разів у своїй історії брала участь в 1/4, але в шести випадках припиняла боротьбу за трофей. У розіграші 1993/94 біло-червоні поступилися Тенісу Борусія, 0-1, у кампаніях 1996/97 та 2000/01 – Штутгарту (1-1, 2-4 за пенальті та 1-2, екстратайм). У Кубку 1999/00 колектив не зміг пройти Штутгартер Кікерс, 0-1, а в турнірі 2014/15 – Вольфсбург, 0-1. Поєдинок Баварія — Фрайбург дивитись онлайн.

Початок матчу: 04.04.23 21:45. ФК Голлівуд у минулому раунді розгромив на виїзді Майнц, а Чупо-Мотінг ще в першому таймі оформив гол+пас, 4-0. Зірка півдня повністю переграла суперника (удари 21-11, у площину воріт 9-1, володіння шістдесят вісім відсотків, сімсот чотири паси, небезпечні атаки 54-35). Бразильці з Брайсгау до вісімдесят сьомої хвилини не могли розпечатати ворота Зандгаузена з Дру