РБ Лейпциг — Боруссія Дортмунд
0+

, Футбол, Німеччина

Початок матчу: 05.04.23 21:45.

В 1/8 бики обіграли на своєму полі Гоффенгайм, 3-1. Лаймер оформив гол+пас ще в першому таймі. Ред Булл практично паралізував суперника в атаці (удари 11-3, у площину воріт 6-1). Джмелі вирвали перемогу в гостях у Бохума, 2-1. Кіпер господарів Ріман постійно виручав свою команду (шість сейвів), але чорно-жовті вісімнадцять разів пробивали по воротах і все ж таки розпечатали оборону суперника.

Гру РБ Лейпциг — Боруссія Дортмунд дивитись онлайн, супротивники перетиналися у фіналі Кубка Німеччини 2020/21 на берлінському Олімпіаштадіоні. Тоді Голанн та Санчо відзначилися двічі, а їхній колишній колектив розгромив опонента, 4-1. Клуб із Саксонії в 1/32 знищив Тевтонію Оттензен, яка виступає в Регіональній лізі, 8-0, після чого також впевнено обіграв представника другого дивізіону – Гамбург, 4-0. Вернер, А. Сілва та Форсберг набрали по п'ять балів за системою гол+пас (4+1, 2+3 та 2+3). Тімо лідирує в списку бомбардирів змагання разом із Пірінгером (Падерборн).

Червоні бики дебютували в турнірі в сезоні 2011/12. З того часу німецький Ред Булл тричі пробивався до чвертьфіналу й жодного разу не вилітав. У розіграші 2018/19 команда вибила Аугсбург (2-1, овертайм), у кампанії 2020/21 – Вольфсбург, 2-0, а минулого сезону залишила позаду Ганновер, 4-0. Битву РБ Лейпциг — Боруссія Дортмунд дивитись онлайн.

Боруссія пройшла Мюнхен 1860 року з Третьої ліги, 3-0, і Ганновер, який нині представляє другий дивізіон, 2-0. Беллінгем відзначився двічі та віддав асист. З початку 2000-х колектив із Північного Рейн-Вестфалії у восьми випадках брав участь у чвертьфіналі та поступився лише Баварії в змаганні 2012/13, 0-1.

Раніше джмелі лише двічі залишали турнір на цій стадії. В 1937 чорно-жовті програли Вальдгофу, 3-4, а в Кубку Німеччини 1995/96 пропустили далі Карлсруе, 1-3. Матч РБ Лейпциг — Боруссія Дортмунд дивитись онлайн.

Початок матчу: 05.04.23 21:45. В 1/8 бики обіграли на своєму полі Гоффенгайм, 3-1. Лаймер оформив гол+пас ще в першому таймі. Ред Булл практично паралізував суперника в атаці (удари 11-3, у площину воріт 6-1). Джмелі вирвали перемогу в гостях у Бохума, 2-1. Кіпер господарів Ріман постійно виручав свою команду (шість сейвів), але чорно-жовті вісімнадцять разів пробивали по воротах і все ж таки р