Феєнорд — Аякс
0+

Початок матчу: 05.04.23 21:00.

Гордість Півдня у чвертьфіналі здолала на виїзді Геренвен, 1-0. Гості забили єдиний м'яч на вісімдесятій хвилині. Господарі трохи випередили фаворита за кількістю ударів (17-16), але роттердамці частіше потрапляли в площину воріт (7-2). Утім, кіпер Мус пропустив лише один раз. Божі сини розгромили в Дутінгемі Де Графсхап із другого дивізіону, 3-0. Чемпіон Нідерландів двічі відзначився ще до середини першого тайму, а Броббі оформив гол+пас. Бій Феєнорд — Аякс дивитись онлайн, сторони за останні двадцять років чотири рази перетиналися на Де Кейпі в рамках національного Кубка. У сезонах 2002/03 та 2018/19 це також були півфінали (1-0 та 0-3). У розіграші 2009/10 клуб із Південної Голландії приймав суперника у вирішальному поєдинку та суттєво поступився, 1-4. В 1/16 2015/16 гордість Півдня обіграла євреїв завдяки автоголу на дев'яносто п'ятій хвилині, 1-0. Обидва колективи стартували в змаганні на стадії 1/16.

Підопічні Слота спочатку вибили Зволле з Ерстедівізі, пропустивши в дебюті зустрічі, 3-1. Після цього команда влаштувала шоу з Неймегеном, поступаючись 0-2 до кінця основного часу (4-4, 5-3 за пенальті). В активі Даніло та Ділросуна три бали за системою гол+пас (2+1 та 1+2). З початку 2000-х команда вісім разів пробивалася до півфіналу та вилетіла тільки в сезонах 2004/05 (ПСВ, 1-1, 2-4 у післяматчевій лотереї) та 2018/19. Матч Феєнорд — Аякс дивитись онлайн.

Аяксиди раніше вибили Ден Босх із другого дивізіону, 2-0, і Твенте, 1-0. Тадич забив м'яч і віддав два асисти, у Кудуса та Броббі по одному точному удару та одній передачі. З 2001 року колектив з Амстердама в тринадцяти кампаніях брав участь у півфіналі й лише в чотирьох випадках залишив турнір. Йдеться про змагання 2002/03, 2004/05 (Віллем II, 0-1), 2012/13 (АЗ, 0-3) та 2019/20 (Утрехт, 0-2). Матч Феєнорд — Аякс дивитись онлайн.

Початок матчу: 05.04.23 21:00. Гордість Півдня у чвертьфіналі здолала на виїзді Геренвен, 1-0. Гості забили єдиний м'яч на вісімдесятій хвилині. Господарі трохи випередили фаворита за кількістю ударів (17-16), але роттердамці частіше потрапляли в площину воріт (7-2). Утім, кіпер Мус пропустив лише один раз. Божі сини розгромили в Дутінгемі Де Графсхап із другого дивізіону, 3-0. Чемпіон Нідерлан