Нідерланди — Гібралтар
0+

Початок матчу: 27.03.23 21:45.

Помаранчеві драматично вилетіли з катарського Мундіалю. У чвертьфіналі летючий голландець поступався Аргентині 0-2 до вісімдесят третьої хвилини, але встиг відігратися. В овертаймі голів не було, а в серії пенальті удари суперника виявилися точнішими, 3-4. У кваліфікації заводний апельсин стартував із виїзного матчу проти Франції. П'ятдесят четверті в осінніх спарингах приймали Ліхтенштейн, 2-0, та Андорру, 1-0, а в першому турі – Грецію.

Поєдинок Нідерланди — Гібралтар дивитись онлайн, опоненти вперше зустрілися у відборі ЧС-2022. У Роттердамі колишні підопічні Ван Гала знищили скромних гостей із рахунком 6-0. Депай оформив дубль та віддав два асисти, міг забити і третій, але не реалізував пенальті.

У січні 2023 року Куман вдруге очолив збірну. Раніше Рональд тренував національний колектив у періоді 2018-2020 та вивів підопічних у фінал Ліги націй. Фахівцю довірили підготовку помаранчевих до двох найбільших змагань – Євро-2024 та Мундіалю-2026. Додамо, що після звільнення з Барселони восени 2021 року він весь цей час був без роботи. Зустріч Нідерланди — Гібралтар дивитись онлайн.

Попри те, що останнім часом Аякс демонструє не найкращі результати, Куман найбільше викликав футболістів саме із цього клубу. Де Йонг дістав невелике пошкодження та пропустить матчі летючого голландця. Депай зізнався, що розчарований цією новиною, адже Френкі важливий для команди.

Перемога над Ліхтенштейном у контрольному поєдинку перервала безвиграшну серію Гібралтару, яка тривала двадцять три зустрічі й розпочалася ще восени 2020 року. У попередніх десяти виїздах п'ятдесят четверті не поступилися лише Андоррі, 0-0, а в інших випадках програли із загальним рахунком 4-43. До цього часу збірна розписала нічию в гостях у Сан-Марино, 0-0. Бій Нідерланди — Гібралтар дивитись онлайн.

Початок матчу: 27.03.23 21:45. Помаранчеві драматично вилетіли з катарського Мундіалю. У чвертьфіналі летючий голландець поступався Аргентині 0-2 до вісімдесят третьої хвилини, але встиг відігратися. В овертаймі голів не було, а в серії пенальті удари суперника виявилися точнішими, 3-4. У кваліфікації заводний апельсин стартував із виїзного матчу проти Франції. П'ятдесят четверті в осінніх спар