Північна Македонія — Мальта
0+

Початок матчу: 23.03.23 21:45.

Червоні леви в другій половині осені провели три спаринги. Рисі поступилися в Абу-Дабі Саудівській Аравії, 0-1, та Азербайджану, хоча відкрили рахунок у середині першого тайму, 1-3. Також балканці приймали в Скоп'є Фінляндію, 1-1. Іоаніти в контрольному поєдинку шокували Ізраїль, програючи до вісімдесят четвертої хвилини, 2-1. Крім того, остров'яни ледь не перемогли в Та-Калі Грецію, 2-2, і дали бій Ірландії, 0-1.

Бій Північна Македонія — Мальта дивитись онлайн, гравці зустрічалися в рамках кваліфікації Євро-2000. У 1998 році лідер без проблем завоював домашню вікторію в столиці, 4-0. У попередньому відборі црвени лавови замкнули трійку лідерів групи G (чотирнадцять пунктів). На своєму полі збірна обіграла Латвію, 3-1, Ізраїль, 1-0, та Словенію, 2-1, але залишилася без очок після матчів із Польщею, 0-1, та Австрією, 1-4.

Ельмас набрав п'ять балів за системою гол+пас (4+1), Аліоський – чотири (1+3). Наставник рисей Б. Мілевський заявив, що вони потрапили до складної групи, але це великий виклик для кожного футболіста. Фахівець нагадав, що кожен національний колектив мріє здобути путівку на міжнародний турнір. Гру Північна Македонія — Мальта дивитись онлайн.

Остров'яни на минулій кваліфікації фінішували останніми в групі F (три пункти). Соколи пропускали в середньому по три м'ячі. Червоні побували в гостях у Швеції, 0-3, Норвегії, 0-2, Румунії, 0-1, Іспанії, 0-7, та Фарерських островів, 0-1. Отже, іоаніти на виїзді жодного разу не відзначилися.

Наприкінці 2022 року команду очолив екскоуч італійського Альбінолеффе (Серія С) – Марколіні. Його попередник Манджа завершив свою роботу достроково через звинувачення в домаганнях до одного з футболістів колективу. Це вже не перший подібний скандал у кар'єрі Девіса. Протистояння Північна Македонія — Мальта дивитись онлайн.

Початок матчу: 23.03.23 21:45. Червоні леви в другій половині осені провели три спаринги. Рисі поступилися в Абу-Дабі Саудівській Аравії, 0-1, та Азербайджану, хоча відкрили рахунок у середині першого тайму, 1-3. Також балканці приймали в Скоп'є Фінляндію, 1-1. Іоаніти в контрольному поєдинку шокували Ізраїль, програючи до вісімдесят четвертої хвилини, 2-1. Крім того, остров'яни ледь не перемог