Польща — Албанія
0+

Початок матчу: 27.03.23 21:45.

У другому раунді кваліфікації Чемпіонату Європи червоно-білі на домашньому стадіоні прийматимуть червоно-чорних. У попередніх іграх господарі показали неоднозначні результати. Товариський матч із Чилі завершився мінімальною перемогою. На Чемпіонаті світу команда змогла вийти зі своєї групи, зігравши в нульову нічию з мексиканцями та обігравши Саудівську Аравію, 2-0. Поразка з таким самим рахунком від Аргентини не завадила вийти до стадії плей-оф, проте там довелося зіткнутися з украй непростим суперником – французами. Білим орлам майже вдалося протриматися до перерви, але Жиру все ж таки забив гол у роздягальню на сорок четвертій хвилині. На сімдесят четвертій Мбаппе подвоїв перевагу – і ситуація підопічних Фернанду Сантуша стала майже безнадійною. А на першій компенсованій хвилині Мбаппе оформив дубль, остаточно поховавши всі їхні сподівання. Битву Польща — Албанія дивитись онлайн. Проте, збірна забила гол престижу на останніх секундах: взяттям воріт відзначився Левандовський. Бій Польща — Албанія дивитись онлайн, червоно-чорні не мали змоги взяти участь у світовій першості, їхній останній офіційний поєдинок перед стартом кваліфікації до Чемпіонату Європи – матч з Ісландією в Лізі Націй, що завершився нічиєю, 1-1. Далі була неуспішна серія товариських змагань, де албанці один раз зіграли внічию, 1-1, із Саудівською Аравією, і двічі поступилися: Катару, 0-1, та Італії, 1-3.

Єдиною успішною зустріччю став матч зі збірною Вірменії, який завершився на користь гірських орлів, 2-0. Перший м'яч у ворота суперника на двадцять восьмій хвилині відправив Скука, а на шістдесят четвертій Аслані реалізував пенальті, встановивши остаточний підсумок. Поляки виглядають фаворитами в цьому протистоянні, та чи не приготувала албанська збірна несподіванок для свого суперника? Можна протистояння Польща — Албанія дивитись онлайн.

Початок матчу: 27.03.23 21:45. У другому раунді кваліфікації Чемпіонату Європи червоно-білі на домашньому стадіоні прийматимуть червоно-чорних. У попередніх іграх господарі показали неоднозначні результати. Товариський матч із Чилі завершився мінімальною перемогою. На Чемпіонаті світу команда змогла вийти зі своєї групи, зігравши в нульову нічию з мексиканцями та обігравши Саудівську Аравію, 2-